Pročko totálne vybuchol: Čo môžete byť Slováci sklamaní? Veď my vám rozdávame!

image 4

Poslanec Jozef Pročko je známy svojim nenávistným prejavom voči ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinov za jeho inváziu na Ukrajine.

Na Slovensku je ale veľká časť obyvateľstva, ktorí síce vojnu odsudzujú, no nepripisujú všetku vinu Putinovi.

Veľká časť populácie v našej krajine dokonca odmieta pomáhať Ukrajincom.

Jeden z divákov živého vysielania sa opýtal Pročka, prečo dávame Ukrajine peniaze, keď nemáme pre seba.

Podľa Pročka Ukrajine neposielame veľké peniaze a máme byť radi, že Putin nezaútočil na Slovensko.

Pročko doslova vybuchol a odkázal Putinovi, že je vrah a Slováci by si nemali nechať „vymlieť hlavu“.

Ďalší fanúšik napísal Pročkovi, že je z neho a Matoviča sklamaný. Pročko sa opýtal prečo a dodal, že od začiatku novej vlády prišla pandémia či vojna.

Podľa Pročka táto vláda „naozaj rozdáva ľuďom“ a spomenul zdravotníkov či zvýšené prídavky. Nespomenul však drastické nárasty cien a fakt, že reálne ostáva ľuďom menej v peňaženke.

Bývalý televízny zabávač a dnes poslanec Národnej rady za OĽANO Jozef Pročko sa opäť prihováral v živom vysielaní na sociálnej sieti svojim fanúšikom.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ako často by ste mali chodiť na veľkú? Mali by ste spozornieť, ak sa deje toto

Podľa Pročka slušní ľudia nepôjdu na referendum, ktoré sa má konať túto sobotu a rozhodne sa tam, či môžu poslanci bežnou väčšinou v parlamente skrátiť volebné obdobie.

„Obrovské peniaze bude stáť referendum a ja viem, že slušní ľudia, ktorých je naozaj drvivá väčšina na Slovensku, neprídu do referenda…“ povedal Pročko s tým, že prísť na referendum je vlastne podpora „zlodejského zoskupenia“.

Podľa Pročka toto referendum nebude úspešné a je to kampaň pre Roberta Fica, ktorú mu vraj „my všetci platíme“.

Poslanec OĽANO Jozef Pročko je známy svojimi zvláštnymi vyjadreniami, ktoré niekedy môžu obyčajného človeka zaskočiť. O to viac, keď tento človek sedí v parlamente ako vládny poslanec, a rozhoduje o životoch Slovákov.

Pročko pre portál Startitup.sk hovoril o tom, kto mohol volať Igorovi Matovičovi, ktorý mal údajne vytrhnúť z rúk pracovníkovi prezidentky Zuzany Čaputovej na poslednú chvíľu svoju demisiu.

Poslanec Pročko sa pri odpovedi „opustil“. Ako povedal, potvrdí akúkoľvek informáciu, ktorú mu novinári zavolajú.

Pročko sa podľa všetkého snažil žartovať a jeho vtip dopadol tak, ako jeho humoristická kariéra v televízii. Matovičovi vraj volal veľmi významný mních z Tibetu, ktorý s ním komunikuje transcendentálne, a ani to Pročko nevedel dobre vysloviť.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Na toto slúžia kefy na pohyblivých schodoch. Nie sú určené na čistenie

„ja gratulujem kazdemu jednemu, co dal hlas OLANO … takto zhovadit krajinu sa este nikomu nepodarilo, ako vam “ píše v diskusii Vlado.

„Podla tohto rozhovoru to bol Matovicov a Prockov spolocný psychiater.“ píše Tomáš.

„Mal som 10 rokov ked tento papagaj v Levoči viedol show JPP. Bola to taka trapnost a prizemny humor, ze som nechapal preco sa tam vsetci tlacia a su z neho namakko. Dnes o 24 rokov neskor je tento papagaj poslancom Národnej rady. Na smetisko dejin s Vami.“ píše Michal a podľa všetkého myslí show Jožo Pročko Pokúša.

„Takéto videá treba archivovať pre výstrahu, čo dokážu niektorý „ľudia“ prezentovať. Toto je ukážka našich politikov. Výkvet. To už nie je na smiech, ale do plaču.“ tvrdí Dušan.

„Čo slovo to sprostosť. A taký rozhoduje o nás o našich životoch o našich deťoch .Boh nás ochraňuj iné nám už neostáva.“ píše Andrea.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *