Putin sa musí tešiť! Slovenský poslanec nazval Američanov lotrami, ktorí páchajú zločiny

329172941 587300389937353 6201811376924463087 n

Aj keď väčšina slovenských politikov od Eduarda Hegera po Petra Pellegriniho odsúdili ruskú agresiu na Ukrajine a sú na strane NATO či USA, nájdu sa u nás aj poslanci, z ktorých by sa potešil ruský prezident Vladimir Putin.

Aj keď Kotlebovci na začiatku vojny odsúdili útoky na Ukrajine či vpád ruských vojsk, neskrývajú však svoj kritický názor na NATO a USA.

Organizáciu NATO dokonca nazývajú teroristickou. Poslanec ĽSNS Rastislav Schlosár na Pochode za mier dokonca nazval americkú ambasádu ako „brloch lotrov, ktorí páchajú po celom svete zločiny“.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Toto sa stane s vašim telom, keď budete prehĺtať melónová semiačka. Ostanete prekvapení

„Po včerajšom pochode za mier v Bratislave, ktorého som sa aj s kamarátmi a kolegami z ĽS Naše Slovensko zúčastnil, môžem s kľudným srdcom povedať, že aj napriek vymývaniu mozgov zo strany prozápadných zapredaných médií sa ešte vždy nájde obrovské množstvo Slovákov, ktorí nechcú vojnu s Ruskom. Naopak želajú si čo najskoršie vystúpenie zo zločineckej organizácie NATO a vyhlásenie trvalej vojenskej neutrality, čo máme v našom programe od samého začiatku.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pite tento nálev a detoxikujte si črevá a vyžeňte zápal z tela

Zamrzela ma však jedna vec. Na pochode sa objavili aj viacerí smerácki politici, ktorí na jednej strane hovoria o mieri, no pritom pri každej príležitosti zdôrazňujú, že nie sú proti vystúpeniu z NATO, a odmietajú spochybňovanie našej „euroatlantickej orientácie“. Čiže orientácie na Západ, USA a globalistický Nový svetový poriadok. Pritom každému normálne uvažujúcemu človeku musí byť jasné, že zotrvanie v NATO sa rovná skôr či neskôr vojne a s katastrofálnymi následkami pre Slovensko a Slovákov.“ napísal Schlosár na sociálnej sieti.

https://www.youtube.com/watch?v=NzzhzQEFKrQ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *