Reťazec z Poľska ide na Slovensko. Za takéto smiešne ceny kúpite kuracie prsia či zemiaky

biedronka slovensko

Výlety za lacnejším nákupom do Poľska sa môžu čoskoro stať minulosťou pre mnohých Slovákov. Poľský potravinový gigant Biedronka, známy svojimi neodolateľnými cenami, sa pripravuje na vstup na slovenský trh. Na ich aktuálny leták upozornil portál Refresher.sk v článku

Po pohľade do aktuálneho letáku Biedronky môžeme konštatovať, že slovenským zákazníkom ponúka naozaj lákavé ceny. Napríklad, kto by odolal kilogramu kuracích pŕs za neuveriteľných 2,24 eura? Samozrejme, existujú podmienky, ako minimálny nákup vo výške 20 eur a obmedzené množstvo na zákazníka, avšak to nemôže znižovať entuziazmus.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Teraz je čas rozmixovať toto ovocie a piť denne. Napraví tlak a začnete chudnúť

A to nie je všetko! Zákazníci sa môžu tešiť aj na ďalšie výhodné ponuky, ako kilogram zemiakov za 33 centov alebo obrovské balenie toaletného papiera za 6,49 eura. Rodičia si zas môžu oddýchnuť pri pohľade na zľavy na detské plienky.

Biedronka týmto jasne ukazuje, že jej koncept zameraný na množstevné zľavy prináša výhody pre zákazníkov. Všetky aktuálne ponuky sú prístupné na ich webových stránkach.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Stačí toto jedno ovocie v dome a pavúky budú utekať ako o život

Tento poľský reťazec môže priniesť na slovenský trh značnú konkurenciu pre etablované obchodné siete, ako sú Lidl, Tesco alebo Kaufland. Je však otázkou, či Biedronka ponechá svoj originálny názov, alebo sa prispôsobí slovenským zákazníkom a využije preklad „Lienka“.

Na záver dodajme, že Biedronka nie je len ďalším obchodom. S viac ako 3 300 predajňami a 70 tisícami zamestnancov v Poľsku je to obchodný gigant, ktorý by mohol na slovenskom trhu zanechať značnú stopu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *