Schlosár zničil Kolíkovú: Myslíte si, že ste nadradená? Vďaka ľuďom ste v parlamente!

schlosar

Poslanec za ĽSNS Rastislav Schlosár sa v parlamente pustil do bývalej ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej, ktorú kritizuje za to, že odmieta zmeniť Ústav tak, aby o skrátení volebného obdobie mohli rozhodovať ľudia v referende.

„Dnes už bývalá ministerka Kolíková, ktorá sa medzičasom pridala k SaS-ke dnes v parlamente presadzovala, aby o predčasných voľbách nemohli rozhodovať občania v referende, ale výlučne poslanci v NR SR. Zo slovenských občanov, bez ktorých by v parlamente nebola ani ona sama, tak spravila nesvojprávnych idiotov, ktorí síce poslancov môžu zvoliť, no neskôr ich už predčasne nemôžu odvolať.

Demokracia v podaní liberálov je tak po dnešku jasná: Voliči sú im dobrí len pri voľbách, no po voľbách majú držať hubu a krok a ticho tolerovať všetko, čo táto vláda a jej poslanci v parlamente páchajú.“ napísal Schlosár na sociálnej sieti.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Slovensku hrozí katastrofa. Jedovatá skládka otrávi najväčšie zásoby pitnej vody

„To, čo máme za poslanca?!“ si určite povedali liberálne orientovaní slniečkari, keď počuli v parlamente rozprávať poslanca ĽSNS Rastislava Schlosára. Ten tvrdo kritizoval súčasnú vládu a ministra vnútra Romana Mikulca za nezvládanie migračnej krízy na Slovensku.

Potešili sa však určite konzervatívni voliči, pretože Schlosár by najradšej vyhádzal migrantov za hranice.

„Čo je zrejmé, už len z tohto samotného faktu (pozn. red. že cez hranice prúdia väčšinou mladí muži), že tu nečelíme prílivu nejakých zúbožených vojnových utečencov, pretože tých žien, detí a starcov, ktorí k nám prichádzajú, tých je naozaj ako šafránu. Ale že čelíme prílivu ekonomických migrantov, ktorí sa jednoducho rozhodli, že budú na trvalo žiť v Európe, že tu budú získavať peniaze a to nie častokrát prácou, ale len zneužívaním štedrého sociálneho systému“ hovoril Schlosár v parlamente.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Špina po posypovej soli vám zmizne z topánok. Stačia tieto dve prísady

Schlosár hovorí o tom, že ak by utečenci utekali pred vojnou, podľa neho by požiadali o azyl hneď v prvej krajine, kde nie je vojna.

Poslanec varuje, že nemôžeme čakať, kým tu bude toľko migrantov, že si začnú stavať mešity či vytvárať NO-GO zóny ako na Západe. Schlosár by zakročil tvrdo a nekompromisne a cez hranice by nepustil ani jedného migranta.

Schlosár sa pýta, kde má minister Mikulec istotu, že migranti chcú len prejsť cez Slovensko a hoci len niektorí tu nezostanú.

Kotlebovec hovoril v parlamente o tom, že niektorým migrantom sa tu môže zapáčiť, pretože naša vláda sa o nich stará a tak si môžu zavolať ďalších príbuzných. On by ich však „hnal kade ľahšie.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *