Šikovní a šetrní ľudia dávajú zubnú pastu do záchodu. Majú na celé mesiace pokoj

zubna pasta zachod

Toaletné osviežovače a gély sú pomerne drahé a neúčinné. Možno ich úspešne nahradiť domácim osviežovačom toalety, ktorý je oveľa lacnejší a vydrží až 3 mesiace. Stačí použiť len jeden kozmetický výrobok.

Čistenie záchodovej misy a udržiavanie jej stálej sviežej vône má zvyčajne pomerne vysokú cenu. Nehovoríme len o čistiacom prostriedku a vonných kockách, ktoré sú pomerne drahé, ale aj o čase, ktorý strávite pravidelným čistením. Vďaka jednoduchému triku ušetríte peniaze aj čas. Jednoducho si vyrobte domáci osviežovač toalety zo zubnej pasty. Dodá vašej toalete sviežu vôňu a zníži pravdepodobnosť, že ju budete musieť dôkladne vydrhnúť.

Prečo je zubná pasta vhodná na osvieženie toalety?

Zubná pasta má antibakteriálny účinok, odstraňuje zubný kameň, odstraňuje nepríjemný zápach a má bieliaci účinok. To všetko udržiava naše zuby zdravé a biele. Podobný účinok možno dosiahnuť aj na toalete. Osviežovač na toaletu so zubnou pastou odstráni baktérie, zabráni tvorbe zubného kameňa a dodá jej sviežu vôňu pri každom spláchnutí. To zabezpečí, že toaleta bude vždy príjemne voňať a že budete musieť menej často odstraňovať vodný kameň a baktérie z toalety.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Tu je najviac baktérii v kuchyni. Nenapadlo by vás, kde sa ich chytáte

Ako vyrobiť osviežovač toalety?

Výroba domáceho osviežovača toalety je veľmi jednoduchá. Stačí vziať tubu zubnej pasty a pomocou ihly alebo špendlíka urobiť na každej strane husto rozmiestnené otvory. Môžete tiež odrezať malé časti rohov priamo pri tesnení tuby. Balenie jemne stlačte tak, aby zubná pasta začala vytekať cez otvory, a potom ju vhoďte do splachovača. Pred prvým spláchnutím toalety počkajte približne 10 minút, kým sa pasta začne rozpúšťať vo vode. Pri každom spláchnutí sa kozmetika uvoľní spolu so splachovacou vodou. To zabezpečí, že vaša toaleta bude vždy čistá a voňavá, ako aj bez vodného kameňa.

Ako vyrobiť osviežovač pre kompaktné záchodové sedadlo?

Ak máte kompaktné záchodové sedadlo, pravdepodobne si myslíte, že osviežovač na WC so zubnou pastou nie je pre vás. Nie je to pravda! Tento šikovný patent môžete využiť aj vy.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmiešajte s vodou a uhorky zalejte. Ochránite ich pred horúčavami

Vytlačte zubnú pastu do starého balenia kocky alebo gélu na osvieženie toalety a zaveste ho do vnútra misy.
Prepichnutú tubu s pastou zaveste na ľubovoľný háčik (napr. ten zo starej záchodovej kocky).
Nech už si vyberiete akýkoľvek spôsob, 1 tuba zubnej pasty by mala stačiť na osvieženie záchodovej misy na 3 mesiace.

Ako rýchlo osviežite svoju toaletu?

Zubná pasta vám tiež pomôže okamžite osviežiť toaletu pred príchodom hostí. Tentoraz však budete potrebovať ešte jednu vec – prací prášok. Pripravte si 1 odmerku pracieho prostriedku a vytlačte naň trochu zubnej pasty. Potom všetko nalejte do záchodovej misy a vypustite. Hotovo! Toaleta by mala byť čistá a voňavá aj bez drhnutia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *