Šikovní šoféri si vyčistia zubnou pastou spätné zrkadlá

zubna pasta auto zrkadlo spatne

Na internete môžeme nájsť mnoho trikov, ktoré nám uľahčia život. Jeden z nich otestovali v najnovšej epizóde relácie Myka. Má pomôcť všetkým motoristom, keď prší.

Na sociálnych sieťach používatelia internetu pravidelne zverejňujú svoje triky. Jedným z najpopulárnejších, ktorý je užitočný pre všetkých motoristov, je ten so zubnou pastou.

O čo ide a funguje to?

Potrite si zrkadlo v aute zubnou pastou. Rýchlo sa zbavíte problému

Dážď môže byť pre niektorých vodičov naozaj stresujúcou situáciou. Tí používatelia štyroch kolies, ktorí majú vyhrievané zrkadlá, môžu byť pokojní, ale nie každý má túto funkciu vo svojom aute.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Máte medzi zubami takéto čierne trojuholníky? Zubár vysvetlil, čo to je

Existuje nejaký spôsob, ako zabrániť usadzovaniu dažďových kvapiek na zrkadlách vášho auta? Jedným z najpopulárnejších trikov z internetu je použiť na to zubnú pastu.

Stačí naniesť trochu zubnej pasty na zrkadlo a zotrieť ho papierovou utierkou, potom ho utrieť mokrou handričkou. Počas testu Tom Pazdyk použil fľašu s rozprašovačom, ktorou na zrkadlo auta nastriekal niečo, čo imitovalo kvapky dažďa.

Už po krátkej chvíli bolo zrejmé, že na časti zrkadla, kde bola zubná pasta, sa už žiadne kvapky neusádzali.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Namažte tesnenia na dverách a dvere auta vám nikdy nezamrznú

Ďalšie užitočné triky pre vodičov

Ukázalo sa, že zubnú pastu môžeme použiť aj na zlepšenie vzhľadu nášho auta. Hovoríme tu o svetlách. Stačí naniesť malé množstvo na handričku a krúživými pohybmi utrieť svetlomety.

Zubná pasta obsahuje jemné abrazíva, ktoré pomôžu vyplniť mikroškrabance a odstrániť nečistoty. Nezabudnite sa však vyhnúť laku, pretože sa môže stať, že zubná pasta je príliš drsná a môže poškodiť karosériu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *