Skončí Heger a Naď v base? Kotlebovci podali trestné oznámenie za stíhačky!

kotlebovci

Strana ĽSNS-Kotlebovci podáva trestné oznámenie na členov vlády za darovanie stíhačiek MiG-29 na Ukrajinu

Poslanec Národnej rady SR Rastislav Schlosár z politickej strany ĽSNS oznámil, že jeho strana podá trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR voči všetkým členom vlády, ktorí hlasovali za darovanie stíhačiek MiG-29 na Ukrajinu. Strana tvrdí, že vláda porušila svoje kompetencie a spáchala trestný čin zneužívania moci verejného činiteľa.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Toto je potrebné urobiť vo februári s hortenziami a celým záhonom

Dočasne poverená vláda Eduarda Hegera sa podľa Schlosára nesmie rozhodovať o takejto otázke, pretože nemá dostatočné kompetencie. „Celkom úmyselne prekročila svoju právomoc a tým spáchala trestný čin zneužívania moci verejného činiteľa,“ povedal Schlosár. Strana ĽSNS tvrdí, že darovanie stíhačiek MiG-29 na Ukrajinu ohrozuje obranyschopnosť Slovenska a zatiahne krajiny do vojny s Ruskom.

V piatok dočasne poverená vláda rozhodla o poslaní stíhačiek MiG-29 a časti systému protivzdušnej obrany Kub na Ukrajinu. Toto rozhodnutie je súčasťou pomoci Ukrajine, ktorá čelí vojenskému konfliktu s Ruskom. Strana ĽSNS však tvrdí, že toto rozhodnutie ohrozuje bezpečnosť Slovenska,

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Raz za mesiac ho nalejem do záchodovej kefy. Celá kúpeľňa nádherne vonia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *