Skontrolujte, či má vaša záchodová doska skrytú funkciu. Uľahčí to čistenie

zachod

Skrytá funkcia záchodovej dosky výrazne uľahčí čistenie v kúpeľni. Odporúčame, ako ju ľahko nájsť.

Čistenie záchodového sedadla je pomerne zložitá úloha. Všetko preto, že spodná strana sedadla, ktorá je silne znečistená, zvyčajne zostáva očiam neviditeľná (keď je sedadlo spustené).

Okrem toho sa v blízkosti pántov nachádzajú zákutia, ktoré sa nedajú dôkladne vyčistiť. Skrytá funkcia záchodového sedadla všetky tieto problémy rieši. Skontrolujte, či ju vaše sedadlo má, a čistenie bude oveľa jednoduchšie.

Ako skrytá funkcia záchodového sedadla uľahčuje čistenie?

Skrytá funkcia záchodového sedadla umožňuje jeho jednoduchú demontáž. Nepotrebujete na to skrutkovač ani žiadne iné nástroje. Zvládnete to vlastnými rukami a v priebehu niekoľkých sekúnd. Nasaďte si rukavice a potom skontrolujte, či je vaše sedadlo vybavené systémom rýchlej demontáže. Ak to chcete urobiť, uchopte ho do oboch rúk a pokúste sa ním jemne pohnúť.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Postupná premena tela, ak prestanete fajčiť. Toto sa stane už za týždeň

Ak cítite vôľu v pántoch, je to znamenie, že vaša doska má s najväčšou pravdepodobnosťou funkciu, ktorá vám umožní jej ľahké odstránenie. Hľadajte tlačidlo medzi pántmi a keď ho nájdete, stlačte ho. Takto môžete dosku ľahko vybrať z pántov. Teraz už zostáva len ju umyť. Po dokončení môžete dosku rovnako ľahko nainštalovať späť na miesto.

Ako vyčistiť záchodovú dosku?

Skrytá funkcia vám umožnila odstrániť záchodové sedadlo. Teraz je čas ho vyčistiť. Samozrejme, môžete použiť niektorý z chemických prípravkov dostupných na trhu. Existuje však oveľa ekologickejšia a bezpečnejšia alternatíva. Oplatí sa vybrať si niektorý z prírodných čistiacich prostriedkov na základe produktov, ktoré máte doma. Ako radí webová stránka WP Woman:

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Káva má úžasné účinky. Dajte ju do chladničky a zistíte

Ak máte doma ocot a jedlú sódu, pripravíte si domáci dezinfekčný prostriedok. Obe zložky majú čistiace, bieliace a dezinfekčné vlastnosti.

Ako pripraviť čistiaci prostriedok na záchodové sedadlo?

Čistiaci prostriedok na záchodové sedadlo pripravíte za niekoľko sekúnd. Jeho použitie je veľmi jednoduché.

  • Do fľaše s rozprašovačom nalejte 500 ml vody.
  • Pridajte 100 g jedlej sódy a 100 ml octu.
  • Prísady dôkladne premiešajte.
  • Hojne nastriekajte na záchodové sedadlo a nechajte zmes pôsobiť 15 minút.
  • Po uplynutí tohto času opláchnite sedadlo vodou. Všetky baktérie a nečistoty budú preč.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *