Slovák čítal knihu počas šoférovania a rovno si ho natočili policajti

vodic cital knihu

Nezvyčajný a nebezpečný prípad sa odohral na bratislavských cestách, kde dopravní policajti narazili na vodiča, ktorý sa počas jazdy oddával čítaniu knihy.

Tento šokujúci incident, ktorý sa môže zdať ako výjav zo sna alebo absurdnej komédie, bol zdokumentovaný a zverejnený políciou na sociálnej sieti.

Vodič, 35-ročný muž v osobnom aute Suzuki SX, bol prichytený, ako si počas riadenia vozidla listoval a čítal knihu, ktorú mal nebezpečne opretú o volant.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Tajná prísada, ktorá urobí z praženice luxusné raňajky. Takto ju varia profesionáli

Tento dopravný priestupok, ktorý predstavuje vážne ohrozenie bezpečnosti v cestnej premávke, bol zachytený na video, ktoré policajti pridali k svojmu príspevku na Facebooku.

Krajský dopravný inšpektorát v Bratislave reagoval na tento prípad a vodič je momentálne predmetom správneho konania.

„Vodič zjavne nesledoval situáciu v cestnej premávke a plne sa nevenoval vedeniu vozidla, nakoľko listoval a čítal otvorenú knihu ktorú si oprel o volant vozidla,“ šokovali policajti a pridali aj video.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmrzlina nemusí zničiť vašu diétu. Stačí si vybrať tú správnu alebo si ju vyrobiť sám

V závere svojho oznámenia polícia dôrazne vyzvala všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa za volantom vždy sústredili výlučne na riadenie vozidla a vyhýbali sa akejkoľvek inej činnosti, ktorá by mohla odviesť ich pozornosť od cestnej situácie.

vodic cital knihu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *