„Správy, ktoré konzumujete, sú tá najzákernejšia lož!“ odkazuje prepustený americký moderátor

tucker

Bývalý moderátor Fox News Tucker Carlson oznámil, že na Twitter prinesie „novú verziu“ svojej najlepšie hodnotenej relácie.

Carlson to oznámil v klipe zverejnenom na Twitteri, v ktorom brojil proti mainstreamovým médiám v Spojených štátoch a oslavoval sociálnu sieť ako poslednú veľkú platformu, ktorá umožňuje slobodu prejavu.

„Na tej najzákladnejšej úrovni sú správy, ktoré konzumujete, lžou, lžou toho najzákernejšieho a najzradnejšieho druhu,“ povedal Carlson v trojminútovom klipe zverejnenom v utorok, ktorý bol zobrazený viac ako 5 miliónkrát.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Sem do Chorvátska radšej necestujte. Pozrite sa, čo vypúšťajú do mora

„Fakty boli zámerne zatajené spolu s proporciami a perspektívou,“ obvinil. „Manipuluje sa s vami.“

Carlson, najsledovanejší moderátor Fox News, kým ho minulý mesiac neprepustili, povedal, že mainstreamové mediálne organizácie sú „tenké propagandistické kanály“ a novinárom, ktorí porušujú „limity“, ktoré im boli uložené, hrozí prepustenie.

„Pravidlo, čo nesmiete povedať, definuje všetko. Je to naozaj špinavé a úplne korumpujúce,“ povedal Carlson. „Nemôžete mať slobodnú spoločnosť, ak ľudia nesmú hovoriť to, čo si myslia, že je pravda. Prejav je základným predpokladom demokracie.“

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prví Slováci v Chorvátsku hlásia astronomické ceny. Neuveríte, koľko zaplatili

Konzervatívny komentátor povedal, že „čoskoro“ obnoví svoju reláciu a „niektoré ďalšie veci“ na Twitteri.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *