Stačí sekunda a otvoríte s ľahkosťou zaváraninový pohár

zavaraninovy pohar

Chcete otvoriť pohár, ale uzáver sa nechce pustiť? Nemusíte siahať po žiadnom náradí. Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému proti vám nebude mať žiadna zátka šancu. Zaberie vám to len pár sekúnd a ľahko sa dostanete do vnútra nádoby.

Ako otvoriť zapečenú nádobu? Ak vás hneď napadlo siahnuť po otvárači, zamyslite sa ešte raz. Namiesto toho môžete použiť jednoduchý trik, ktorý vám umožní otvoriť nádobu bez väčších ťažkostí. Nepotrebujete na to žiadne nástroje.

Ako bleskovo otvoríte zapečenú nádobu? Jednoducho ich vložte do vriacej vody

Najjednoduchší trik na otvorenie pohára spočíva v tom, že si nasadíte gumovú rukavicu alebo chytíte viečko cez látku. Tým sa výrazne zvýši trenie a posilní sa váš úchop. Ak sa napriek tomu viečko nepohne, vyskúšajte trik s drevenou lyžicou. Najprv ťuknite na dno nádoby a potom to urobte na viečko. To vám výrazne uľahčí úlohu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Horoskop na 22. novembra. Všetky znamenia, toto by ste dnes mali vedieť

Ďalšia metóda je obzvlášť užitočná, ak potrebujete otvoriť niekoľko pohárov naraz. Vo veľkom hrnci zvarte vodu, odstavte ho z horáka a potom do tekutiny ponorte nádoby. Nezabudnite vložiť poháre viečkom smerom ku dnu hrnca. Po niekoľkých minútach konzervy opatrne vyberte a utrite ich handričkou. Po tejto úprave môžete poháre bez väčších ťažkostí otvoriť.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Európu zasiahne najbližšie hodiny masívna snehová kalamita. Tu udrie na Slovensku

Uchopte viečko z oboch strán a zatlačte ho. Triviálny trik je prekvapivo účinný

O zaujímavý trik sa podelila tiktokerka s prezývkou @forraje. V popise videa poznamenala, že „otváranie pohárov už nikdy nebude také isté“. Jej metóda je triviálna a nevyžaduje si žiadne nástroje. Čo zahŕňa?

@forraje ✨pyk✨ I otwieranie sloikow już nigdy nie będzie takie samo XD #dc #sloiki #ogorkiwsłoiku #ogorki #trick #lifehack #dlaciebie #zart #fyp ♬ dźwięk oryginalny – Karina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *