Sulík o žúrke v Dubaji bez hanby: Išiel som im príkladom, vypil som si prvý

sulik dubaj video

Slovenský pavilón na výstave Expo v Dubaji prináša nielen kultúru a inovácie, ale aj zábavu pre návštevníkov a našich politikov z našich daní. Nedávno sa tu odohrala zaujímavá udalosť, keď bývalý minister hospodárstva Richard Sulík vyzval návštevníkov reštaurácie v slovenskom pavilóne, aby splnili svoju úlohu a „vypili bar“. Toto vyzvanie niekto zachytil a zverejnil to Robert Fico vo videu na sociálnych médiách.

Reakcie na toto video nezostali dlho čakať a politici vrátane samotného Sulíka sa vyjadrili k tejto zábavnej výzve. Sulík sám uviedol, že si cení Ficovu snahu upriamiť pozornosť na Expo Dubaj, pretože podľa neho Fico v minulosti nevykonal nič pre zabezpečenie tejto výstavy.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pri nakladaní uhoriek nezabudnite na jednu vec, aby sa neobjavila pleseň

Sulík zdôraznil aj úspešnosť stretnutí a rokovaní, ktoré sa uskutočnili počas jeho návštevy Dubaja. Podľa neho Expo Dubaj plne splnilo očakávania a preto sa rozhodol ukončiť túto úspešnú udalosť oslavou a poďakovať všetkým, ktorí sa na jej príprave podieľali. V rámci oslavy sa zúčastnila aj rodina Geissenovcov, ktorá sa práve nachádzala v okolí.

Na výzvu, že alkohol v bare treba vypiť, Sulík neskôr priznal a vysvetlil ju problémami s prepravou alkoholu do Emirátov a naspäť. Tvrdí však, že rozpočet vyhradený na Expo Dubaj neprekročili. Nezrovnalosti v účtovníctve, na ktoré upozornil Sulíkov nástupca Karel Hirman, majú byť riešené účtovníkmi.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmiešajte tieto tri zložky a pite pred raňajkami. Boky a brucho začnú miznúť

„A áno, predstavte si to, po zatvorení brán Expa 31. marca 2022 po 22. hodine, po 182 dňoch, po tomto všetkom, po skvelom predstavení Slovenska medzi 192 krajinami sveta, sme išli do baru.“ napísal Sulík na sociálnej sieti.

Najvyšší kontrolný úrad sa tiež zapojí do preverovania možného plytvania počas Expo Dubaj. Je dôležité zistiť, či sa dodržali všetky finančné aspekty a či boli prostriedky správne využité.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *