Svet čaká krach a príde to z minúty na minútu, predpovedá poľsky jasnovidec

803

Poľský jasnovidec predpovedá kolaps svetovej ekonomiky v najbližších mesiacoch, píše poľská novinárka Klaudia Bocheneková na stránkach Rádia ZET

Podľa predpovedí poľského jasnovidca Jackowského sa v najbližších mesiacoch situácia vo svetovej ekonomike len zhorší. Problémy sa hromadia, informuje Rádio ZET. Od apríla sa všetko zrúti a je to nevyhnutné, tvrdí veštec.

Veštec Jackowski hovoril aj o ďalších znameniach, niektoré z nich sa týkajú nadchádzajúceho apríla. Podľa veštca pred nadchádzajúcimi udalosťami nebude úniku. Podľa jeho predpovedí bude ešte horšie. Problémy sa začínajú hromadiť.

Krzysztof Jackowski sa snažil sústrediť na to, čo sa stane v blízkej budúcnosti. Pred jeho zrakom sa znovu objavili aprílové udalosti – predtým povedal, že sme na pokraji novej vojny a predpovedal, že k nej môže dôjsť v júni. Teraz sa vo svojej predtuche iba utvrdil. Rozvíja sa nám už kríza pred očami?

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prví Slováci v Chorvátsku hlásia astronomické ceny. Neuveríte, koľko zaplatili

“Čakajú nás dva kolapsy. Ja tomu hovorím malý kolaps a veľký kolaps. Malý krach prinesie veľa problémov. Po jeho skončení si väčšina ľudí bude myslieť, že teraz bude všetko v poriadku, ale po malom krachu bude čoskoro nasledovať veľký krach,” veští Krzysztof Jackowski.

Jasnovidec z Człuchowa sa opäť zameral na financie a globálnu ekonomiku. Zmeny v týchto oblastiach predznamenávajú vypuknutie novej vojny. Zatiaľ však môžeme pokojne spať: podľa veštca “až do tohto ekonomického kolapsu nedôjde vo svete k žiadnym zvláštnym vojenským otrasom. Zároveň však varuje, aby sme si dávali pozor:

“Čas, keď sa veci začnú rúcať, je od apríla, teda odteraz až do júna,” predpovedal jasnovidec Jackowski.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Sem do Chorvátska radšej necestujte. Pozrite sa, čo vypúšťajú do mora

“Krátko pred kolapsom sa bude zdať, že…. Bude sa hovoriť o výraznom zlepšení situácie … Povedzme v ekonomike, vo financiách, dokonca sa objaví mierny optimizmus, ktorý politici využijú, ale bude to klamlivý dojem,” vysvetlil veštec.

O Číne nemohol veštec povedať nič konkrétne. Jeho dojem bol, že Čína je na pokraji oznámenia nejakého nového platobného systému. Niektoré krajiny sa k tomuto systému pripoja a bude to silný úder nielen pre USA, ale aj pre Európu.

Tento nový systém, ako predpovedá Jackowski, vznikne v čase veľkého kolapsu. Tento krok Číny len zhorší tragickú situáciu vo finančnom sektore. Investori túto myšlienku podporia, pretože ju budú považovať za lepšiu alternatívu, ale rýchlo ju oľutujú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *