Sviečka bude horieť oveľa dlhšie. Urobte len toto s knôtom

sviecky

Keď kladieme sviečky na hroby svojich blízkych, chceme, aby horeli čo najdlhšie. Ukázalo sa, že existuje riešenie. Existuje jednoduchý spôsob, ako predĺžiť čas horenia, a všetko, čo potrebujete, je výrobok, ktorý nájdete vo svojej kuchyni.

Na internete môžeme nájsť najrôznejšie tipy, ktoré nám môžu uľahčiť mnohé každodenné práce a viac. Internet je skutočnou pokladnicou nápadov, aj pokiaľ ide o blížiaci sa Sviatok všetkých svätých.

Aby sme si pripomenuli pamiatku a vzdali úctu svojim blízkym, ktorí zomreli, zapaľujeme sviečky, ktoré symbolizujú vyjadrenie vďaky a nádeje, že naši príbuzní sú na lepšom mieste. Preto chceme, aby na hroboch horeli čo najdlhšie. Existuje jednoduché riešenie, ktoré pomôže predĺžiť ich život.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Máte medzi zubami takéto čierne trojuholníky? Zubár vysvetlil, čo to je

Ako predĺžite čas horenia sviečok? Nielenže budú horieť dlhšie, ale budú horieť aj jasnejšie

Pri kúpe sviečky často zvažujeme jej vzhľad a cenu. Oplatí sa však pozrieť aj na náplň. Práve tá rozhoduje o tom, ako dlho bude sviečka horieť. Niektorí výrobcovia sľubujú, že budú horieť 70 alebo 80 hodín. Niekedy je však ich životnosť oveľa kratšia.

Ak chcete predĺžiť životnosť sviečok, ktoré si kúpite na Sviatok všetkých svätých, oplatí sa použiť jednoduchý domáci trik so soľou, aby sviečka horela dlhšie. Jednoduchým posypaním štipky tohto korenia okolo knôtu nielenže bude horieť pomalšie, ale predĺži sa jej životnosť a plameň bude jasnejší.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Arktický vzduch ide na Slovensko! Takto padnú teploty cez víkend

Čo môžete urobiť, aby vaše sviečky horeli dlhšie? Trik, ktorý môžete použiť

Počas sviatočného obdobia mŕtvych chceme, aby náplne sviečok horeli čo najdlhšie, aby sme nemuseli každú chvíľu kupovať nové. Ďalším spôsobom, ako dosiahnuť, aby sviečky a ich náplne vydržali dlhšie, než sľubuje výrobca, je vložiť ich do mrazničky. Najlepšie niekoľko hodín pred zapálením na sviatok Všetkých svätých. Ide o parafín alebo vosk, ktorý sa tak bude topiť oveľa pomalšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *