Takto otvoríte mlynček na korenie a znovu si ho naplníte novým

korenie

Čerstvo mleté korenie môže zmeniť chuť jedál. Aromaticky vonia a v kuchyni nesmie chýbať. Mlynčeky na mletie sú však drahé, preto sa často rozhodneme kúpiť korenie v jednorazových mlynčekoch. Dajú sa použiť opakovane?

Jednorazové mlynčeky sú lacnejšie ako profesionálne, ale keď ich kupujeme často, vyjdú oveľa drahšie. Pozrite si náš trik na otváranie mlynčekov.

Čerstvo mleté korenie za pár drobných

Všetci ľudia, ktorí radi varia, poznajú dôležitosť druhu a hrúbky korenia. V obchodoch nájdete hotové korenie, ale čerstvo namleté dokáže úplne zmeniť chuť jedál.

Opakovane použiteľné mlynčeky sú pomerne drahé, preto si často vyberáme jednorazové. Ukazuje sa, že sa dajú otvoriť. Takto môžeme veľa ušetriť a vychutnať si mleté korenie.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Slováci už toto v Chorvátsku zadarmo robiť nemôžu. Pekne vás to vycucia

Balenie jednorazových mlynčekov na korenie sa dá otvoriť naozaj jednoducho. Stačí urobiť jedinú vec a balenie sa ľahko uvoľní. Tento trik je naozaj jednoduchý.

Ako otvoriť jednorazový mlynček?

Na otvorenie jednorazového mlynčeka na korenie budeme potrebovať len pohár teplej vody. Viečko vložíme na niekoľko minút do teplej vody a počkáme. Počas tejto doby sa plast stane pružnejším.

Po kúpeli v teplej vode stačí mlynček vybrať a odskrutkovať. Teplá voda spôsobí, že plast zmäkne a my môžeme uzáver ľahko odstrániť. To nám umožní opäť naplniť balenie zrnkami korenia. Pozrite si aj náš trik na čistú mikrovlnnú rúru.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Dávate si kávu s mliekom a cukrom? Pozrite sa, čo vám to robí s telom
opakowanie z pieprzem 362ca6c329

Ako rýchlo vyčistiť mikrovlnnú rúru?

Mikrovlnná rúra sa zašpiní naozaj rýchlo, ale jej čistenie môže byť často náročné. Preto by sme sa mali pravidelne zbavovať nečistôt. Čo robíte, keď je spotrebič prilepený od starého jedla, ktoré nechce ísť dole?

V miske zmiešajte kyselinu citrónovú a vodu a nádobu vložte na 2 minúty do mikrovlnnej rúry. Para rozpustí nečistoty vo vnútri. Mikrovlnnú rúru jednoducho utrite mäkkou špongiou.

opakowanie z pieprzem 29feaf335d

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *