Táto tableta vám vyčistí aj ten najviac mastný šporák. Je to hotový zázrak

sporak umyvanie

Rúra bola v mojej kuchyni skutočnou nočnou morou. Používam ju často, takže udržať ju čistú bolo naozaj ťažké. Nakoniec som však objavila dokonalý spôsob, ako sa zbaviť všetkých nečistôt.

Pri príprave jedla v rúre nie je ťažké sa zašpiniť. Bohužiaľ, ak spotrebič nevyčistíte poriadne hneď na začiatku, špina sa s každým použitím viac a viac usadzuje. Poviem vám svoju cestu k čistej rúre. Všetko, čo potrebujete, je kocka na umývanie riadu.

Ako sa mám starať o svoju rúru?

Kuchyňu používame každý deň. Je to miestnosť, ktorá v mojom dome predstavuje najväčší problém, pokiaľ ide o udržiavanie poriadku. Veľkým výkričníkom bola rúra, ale podarilo sa mi nájsť dokonalý spôsob, ako spotrebič rýchlo a dôkladne vyčistiť.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pokosenú trávu nevyhoďte ale zalejte vodou a prikryte. Zarobíte na tom

Čistenie rúry bývalo pre mňa jednou z najnenávidenejších povinností. Teraz sa snažím dbať na to, aby som podľa možnosti vyčistila všetky zvyšky jedla, ktoré sa do rúry dostanú počas pečenia.

Tento spôsob mi uľahčil udržiavanie spotrebiča v dobrom stave. Avšak aj napriek tomu je niekedy potrebné upratať jeho vnútro. Keďže na to používam tablety do umývačky riadu, čistenie je oveľa rýchlejšie a účinnejšie.

Jednoduchá cesta k lesklej rúre

V obchodoch je pomerne veľa čistiacich prostriedkov, ktoré nám môžu pomôcť pri čistení rúry. Často však ide o silné chemické látky, ktoré radšej nemali prísť do kontaktu s potravinami. Takéto výrobky v kuchyni a najmä v rúre radšej nepoužívam.

Silné chemické prípravky však môžeme nahradiť použitím jednoduchej tablety do umývačky riadu. Najlepšie funguje taká, ktorá je vyrobená zo stlačeného prášku. Účinne vyčistite rúru. Stačí vám na to trochu vlažnej vody.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Trávnik koste len v tomto čase, inak mu veľmi ubližujete a nebude dobre vyzerať

Rúra bude ako nová

Na začiatok ponorte kocku do misky s vlažnou vodou. Musíme počkať, kým sa priehľadný film nerozpustí. Potom tabletu vyberte a vydrhnite ňou steny rúry. Látky obsiahnuté v kapsule účinne pomôžu rozpustiť nečistoty.

Tablety do umývačky riadu sú oveľa účinnejšie ako umývací prostriedok. Zároveň sú bezpečné pre naše zdravie. Veď denne prichádzajú do kontaktu s taniermi, šálkami a príbormi.

Po dôkladnom vydrhnutí rúry tabletou ju môžeme utrieť jemne navlhčenou handričkou. Spotrebič sa bude lesknúť ako nový. Tento jednoduchý trik mi uľahčil udržiavanie poriadku v kuchyni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *