Tucker to už nevydržal a prelomil mlčanie po odchode z Fox News

tucker

Tucker Carlson prelomil mlčanie po svojom nečakanom odchode z Fox News vo svojom odvážnom a “konšpiračne” ladenom videu na Twitteri, uviedol The Independent

Carlson, ktorý zverejnil video v čase, keď mával svoju bežnú reláciu vo Fox News, uviedol, že “po tom ako bol zopár dní mimo mediálneho hluku” si uvedomil “že väčšina televíznych debát je neuveriteľne stupídna,” pričom ich nazval “úplne nepodstatnými” a “nič nehovoriacimi.” Vyhlásil, že za”5 rokov si na ne ani nebudeme pamätať” a dodal, “že verte niekomu, ktorý sa toho zúčastnil”.

Carlson zároveň povedal, že “skutočne podstatné témy, ktoré definujú našu budúcnosť” ako sú “vojny, občianske slobody, veda, demografické zmeny, moc korporácií a prírodné zdroje” nedostávajú v USA žiadny “legitímny priestor na debatu”. Pripomenul, “že podobné debaty nie sú povolené v amerických médiách. Obe politické strany a ich sponzori dosiahli stav, ktorý im vyhovuje a aktívne spolupracujú, aby žiadne konverzácie nepripustili.”

Známy moderátor upozornil na výsledok tohto stavu, vďaka ktorému Amerika “zrazu vyzerá ako štát jednej strany” a nazval to “depresívnou realizáciou,” ktorá však v jeho prípade “nie je trvalá” a pokračoval.”Súčasné doktríny nebudú trvať večne. Sú intelektuálne mŕtve, nikto v ne skutočne neverí, nikomu nezlepšili život. Je absurdné v tom pokračovať a preto sa ani nebude. Ľudia vo vedúcich postoch to vedia a boja sa, preto sú hysterickí a agresívni. Zdali sa pretvárky a pristúpil k sile. Ale to nebude fungovať. Ak čestní ľudia povedia pokojne a bez hanby pravdu, stanú sa mocnými. Klamári, ktorí sa ich snažili umlčať sa zároveň zmenšia a stanú sa slabšími. Taký je železný zákon univerza. Pravda ostane.”

Carlson ukončil video slovami: “Kde vieme nájsť Američanov, ktorí stále hovoria pravdu? Takých miest neostalo veľa, ale stále sú tu a to stačí. Pokiaľ počujete slová je stále nádej. Čoskoro sa uvidíme.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *