Učiteľka sa na základnej škole natáčala, ako masturbuje počas vyučovania

ucitelka

Vyšetrovanie prebieha po tom, čo sa učiteľka natočila pri sólovom sexuálnom akte v triede základnej školy. Žena nahrala videá, na ktorých masturbuje na jednej základnej škole v Rhondda Cynon Taf a na druhej v Cardiffe.

Jedno video v škole v Rhondda Cynon Taf bolo natočené v triede, keď boli dvere na chodbu otvorené. Na zázname je počuť učiteľa, ako hovorí: „Dobre, dvere sú otvorené. Nemôžem ich zatvoriť, takže v tejto chvíli môže vojsť doslova ktokoľvek.“ Žena potom vykonávala sexuálny akt s vibrátorom.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prví Slováci v Chorvátsku hlásia astronomické ceny. Neuveríte, koľko zaplatili

Na ďalšom videu učiteľka povedala: „Mám na sebe šnúrku: „Som na školských toaletách. Je tu len jedna toaleta pre zamestnancov, takže sem pravdepodobne niekto vojde.“ Potom sa natočila, ako používa vibrátor.

WalesOnline videl ďalšie dve explicitné videá, ktoré žena zrejme natočila na školských toaletách. Na jednom je zreteľne počuť hluk hrajúcich sa detí, keď učiteľka vykonáva sexuálny akt.

Predpokladá sa, že najmenej jedno video bolo natočené na základnej škole v Cardiffe. Škola a Cardiffská rada v spoločnom vyhlásení uviedli: „Do nahláseného incidentu neboli zapojené žiadne deti ani iné osoby. Keďže prebieha vyšetrovanie, v súčasnosti by nebolo vhodné poskytovať ďalšie komentáre.“

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Sem do Chorvátska radšej necestujte. Pozrite sa, čo vypúšťajú do mora

Hovorca rady Rhondda Cynon Taf uviedol: „V súvislosti s týmto prípadom sa vyjadril aj zástupca rady Rhondda Cynon Taf: „Nepovažujeme za vhodné ďalej komentovať nahlásený incident. Môžeme však poskytnúť uistenie, že do nahláseného incidentu neboli zapojení žiadni žiaci ani iné osoby.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *