Učiteľka v Hrabušiciach chcela ukľudniť šiestaka, zaliala ju krv

zakladna skola utok

Hrabušice – V malom meste Hrabušice, nachádzajúcom sa pri Spišskej Novej Vsi, došlo k nečakanému a šokujúcemu incidentu na miestnej základnej škole. 13-ročný žiak napadol svoju učiteľku počas prestávky, čo vyvolalo veľkú vlnu pobúrenia v komunite. Noviny.sk informovali o tomto prípade.

Podľa svedectva očitých svedkov sa učiteľka pokúsila upokojiť chlapca a následne ho poslať naspäť do triedy. Avšak namiesto toho, aby poslúchol svoju učiteľku, chlapec ju fyzicky napadol, čo spôsobilo okamžité krvácanie. Žiaľ, útok bol násilný a brutálny.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Do kávy s mliekom pridávam jednu tabletu. Z tela vymetá toxíny ako kefa

„Po šmahnutí ruky došlo k poškodeniu rámu učiteľkinih okuliarov. Tiež utrpela určité zranenie,“ informoval o udalostiach starosta obce Hrabušice, Marcel Kacvinský. Učiteľka musela byť následne ošetrená zraneniami, ktoré utrpela po útoku.

Okamžite po incidente bola zavolaná polícia, ktorá prijala trestné oznámenie voči páchateľovi pre podozrenie zo spáchania trestného činu výtržníctva. Zatiaľ nie sú známe podrobnosti o možných dôvodoch tohto útoku.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Neskladujte chlieb v chlebníku ani v mrazničke. Na tomto mieste mu je najlepšie

Lekárska správa potvrdila, že učiteľka utrpela hematóm v oblasti nosa a pravého oka. Našťastie, jej zranenia nie sú také vážne, aby si vyžadovali dlhodobú pracovnú neschopnosť. Polícia predvolala žiaka a jeho rodičov na vypočutie na obvodné oddelenie, kde bude celá záležitosť dôkladne preskúmaná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *