Útočník v Košiciach dobodal dvoch náhodných ľudí

kosice utok

Útočník nožom zranil dvoch ľudí v Košiciach, polícia ho zadržala na mieste činu. Incident sa odohral v okolí jedného z košických obchodných centier v piatok (12.5.) popoludní. Krajská policajná hovorkyňa z Košíc, Jana Mésarová, informovala, že útok si vyžiadal ľahké zranenia.

Záchranné zložky zasahovali v košickej mestskej časti Nad jazerom, kde sa podľa oznámenia mali nachádzať dvaja ľudia bodnutí nožom. Hliadky Pohotovostnej motorizovanej jednotky Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach boli na miesto udalosti vyslané okamžite. Po príchode policajtov sa na mieste nachádzali dvaja zranení muži s bodnými poraneniami, ktorým ihneď poskytli prvú pomoc a privolali rýchlu zdravotnú pomoc.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Skúsený záhradkár prezradil trik. Stačí toto a pleseň nemá šancu na paradajky

Podozrivého muža spozorovala ďalšia policajná hliadka v blízkosti obchodného centra. Za použitia donucovacích prostriedkov ho zadržali, keďže kládol aktívny odpor. Keďže mal na ruke rezné rany, ktoré si spôsobil sám počas útoku nožom, policajti aj jemu poskytli zdravotnú pomoc. Všetky tri osoby si so zraneniami do opatery prevzali pracovníci rýchlej zdravotnej pomoci a boli prevezené do košických nemocníc. Prevoz podozrivého muža, 37-ročného Košičana, bol aj za asistencie policajnej hliadky. Nôž, ktorým podozrivý muž útočil, bol policajtmi na mieste zaistený.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Urobte tento trik s droždím a vaše sadenice budú silné a zdravé bez škodcov

Následne na miesto udalosti vyslali policajný vyšetrovací tím a kriminalistický technik zaistil stopy, ktoré podrobia expertíze. Polícia miesto udalosti zadokumentovala a vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Košiciach v tejto súvislosti začal stíhanie pre trestný čin výtržníctva v súbehu s trestným činom ublíženia na zdraví v štádiu pokusu ťažkej ujmy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *