Utrite dlážku bublinkovou fóliou. To snáď ani nie je možné, ako to dobre funguje

Untitled 2 3

Ak máte zvyčajne problém s rozmazávaním nečistôt pri vytieraní podlahy, použite šikovný domáci trik. Nielenže vám pomôže účinnejšie pozbierať nečistoty, ale pomôže vám aj rýchlejšie si poradiť s čistením panelov. Pomocou bublinkovej fólie ušetríte veľa času a vyriešite obľúbený problém.

Niekedy nám čistenie podlahy trvá oveľa dlhšie, než sme predpokladali. Zvyčajne je to spôsobené rozmazaním nečistôt, ktoré sa celkom nechcú dať pozbierať mopom. Tento nepríjemný problém môžete odstrániť naozaj rýchlo, ak sa rozhodnete použiť šikovný domáci prostriedok.

Ako na to? Odporúčame: V prípade, že sa vám nepodarí odstrániť nečistoty z podlahy, môžete si vybrať z niekoľkých spôsobov.

Rozmazáva sa špina pri vytieraní klasickým mopom? Pomôže vám bublinková fólia

Ak pravidelne mopujete podlahy, dobre viete, že špina má tendenciu držať sa v rohoch mopu a že stred mopu zvyčajne nezachytí všetky nečistoty veľmi dobre. To spôsobuje, že sa rozmazáva po celej podlahe namiesto toho, aby sa zachytávala mopom.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Žena začala dávať bobkový list do záchoda. Začnete to robiť aj vy

Tento obľúbený problém vyrieši použitie bublinkovej fólie, pretože vďaka výstupkom bude handra na mop lepšie priliehať k panelom a zbierať nečistoty z podlahy. Vďaka fólii máme aj lepší prítlak, a tak sa aj zaschnutá špina bude ľahšie odstraňovať bez drhnutia a obáv z poškodenia panelov. Ako však na tento účel použiť bublinkovú fóliu krok za krokom?

Ako použiť bublinkovú fóliu na čistenie podlahy? Stačí na to šikovný trik

Stačí malý kúsok bublinkovej fólie a podlahu vyčistíte rýchlejšie a jednoduchšie bez toho, aby ste špinu rozmazali. Môžete bez obáv použiť výrobok, ktorý bol náplňou na ochranu obsahu objednaného balíka. Bublinkovú fóliu zabaľte na plochý mop a až potom na ňu pripevnite špeciálnu čistiacu handričku alebo priložte handričku z mikrovlákna.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Začnite piť každé ráno vodu s citrónom a toto sa začne diať s telom

Predtým by sa takáto handrička mala namočiť do vody s čistiacim prostriedkom na podlahy. Prípadne si môžete pripraviť domáci čistiaci prostriedok, ktorý bude fungovať rovnako dobre. Jednoducho pridajte 150 ml liehového octu a trošku prostriedku na umývanie riadu do 4 litrov vody.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *