Utrite si ráno tvár plátkom jablka a večer naneste nastrúhané. Výsledok je úžasný

jablko

Nemusíte hľadať ďaleko, aby ste našli dokonalé produkty na starostlivosť o tvár. Mnohé z nich máte po ruke v domácej špajzi. Jedným z takýchto produktov je jablko, o ktorom nie každý vie. Zanechá vašu tvár hladkú, hydratovanú a žiarivú. Pozrite sa, ako ich používať.

Jablko sa dá na kozmetické účely použiť niekoľkými rôznymi spôsobmi, ale najobľúbenejšie je použiť ho na tvár. A niet divu, pretože má množstvo vynikajúcich vlastností. Ako jablko pôsobí na pleť? Stačí ho použiť správnym spôsobom a už po niekoľkých aplikáciách budete nadšení účinkom.

Ako jablko pôsobí na tvár? Aplikujte ho pravidelne a účinok predčí vaše očakávania.

Jablko obsahuje množstvo cenných vitamínov a minerálov, ktoré majú na pleť fantastický účinok. Vďaka nim je pleť jemná, hladká a svieža. Pravidelná aplikácia jablka na tvár tiež pomôže znížiť výskyt hyperpigmentácie, akné a zabrániť tvorbe čiernych bodiek.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Veľa ľudí skladuje vajcia na tomto mieste. Je to zlé, pozor na otravu

Používanie tohto ovocia ocenia aj ľudia, ktorí bojujú s vráskami a suchou pleťou. Jablko je bohaté na cenné vitamíny A, B1, B2, B6, C, E, K a na kyselinu listovú, fosfor, mangán, draslík a meď.

Jablko sa dá aplikovať na tvár rôznymi spôsobmi. Jedným z nich je potieranie pokožky plátkom ovocia. Urobte to ráno pred umytím tváre a šťavu nechajte na pleti pôsobiť 2 – 3 minúty. Medzitým si môžete umyť zuby alebo upraviť vlasy.

Potom jablko z tváre zmyte a pokračujte v štandardnej starostlivosti o pleť. Vaša pleť bude osviežená, vyhladená a pripravená na nanesenie make-upu. Pred prvým použitím vykonajte test senzibilizácie.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Urobte z vaječných škrupín hnojivo. Tieto rastliny ho milujú

Ako si vyrobiť jablkovú masku? Aplikujte ju večer a vaša pleť sa vám poďakuje krásnym vzhľadom.

Obľúbenou metódou je aj aplikácia jablka na tvár ako výživnej masky. Je dobré urobiť to večer po odstránení make-upu, aby bola vaša pleť na konci dňa dokonale hydratovaná. Stačí nastrúhať 1/4 jablka a pridať lyžičku olivového oleja a trochu mlieka.

Zmiešajte ingrediencie a naneste na vyčistenú tvár na 20 minút. Potom masku zmyte a nakoniec naneste svoj obľúbený krém alebo sérum. Používajte pravidelne 2 až 3-krát týždenne, ale pred prvým použitím si urobte alergický test.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *