V obľúbenej destinácii Slovákov sa ľudia kúpali vo výkaloch: Bola to dlhá vlna výkalov a vložiek

sea 4582914

Rodina z Česka bola ohromená nechutnosťami, ktoré ich čakali na dlho očakávanej dovolenke na Makarskej riviére v Chorvátsku.

Po mnoho rokoch sa vrátili do svojho obľúbeného miesta, ale po tomto nepríjemnom zážitku už nemajú v pláne ďalšiu dovolenku v chorvátskej Dalmácii. Píše o tom portál Refresher.sk

Dôvodom je nepríjemná situácia, keď sa výkaly vynorili vo vode. Václav, jeden z členov tejto rodiny, sa podelil so portálom TN.cz o túto nepríjemnú skúsenosť. Rodina sa vybrala do chorvátskej dedinky Brela ešte pred začiatkom hlavnej dovolenkové sezóny.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Baba Vanga poradila 6 rád, ako získať peniaze a šťastie. Je to jednoduché

No ich idylku narušil odporný zápach a výkaly, ktoré počas dvoch dní zaplavili inak priezračne čisté more. Zatiaľ čo rodina strávila na dovolenke dva týždne, znečistenie mora nebolo konštantné, ale tieto dva incidenty zanechali výrazný dojem na ich plážovom zážitku.

Václav opísal: „To bola odporne smradľavá pena, stovky metrov dlhá, plná výkalov, rozmletého papiera a dokonca aj hygienických vložiek pre ženy.“ Hoci majú rodina a Václav osobitnú lásku k Chorvátsku, po tejto nepríjemnej skúsenosti už nemajú v úmysle vrátiť sa na rovnaké miesto.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zistilo sa, že tieto vegánske produkty obsahujú rovnakú zložku, ako lepidlo na tapety

Minulý rok zažili podobnú situáciu. „Chorvátsko má v našom srdci špeciálne miesto, ale toto je už príliš. Brela je považovaná za jedno z najlepších miest, kráľovnú Jadranu, a ani to nestačilo,“ uzavrel Václav so svojím zážitkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *