V tomto vyhralo Slovensko prvé miesto na celom svete: Máme najkrajšie výhľady pri šoférovaní

bratislava slovensko

Discover Cars, populárny portál na požičiavanie áut, nedávno uskutočnil prieskum o najlepších destináciách pre vyhliadkovú jazdu. Výsledky sú už známe a Bratislava sa stala najlepším miestom na vyhliadkovú jazdu. V prieskume hlasovalo viac ako 150 000 respondentov z celého sveta, ktorí zvolili najmalebnejšie destinácie na dovolenku za volantom. Na rebríček upozornil Startitup.

Bratislava získala hodnotenie 9,3 z 10 a bola ocenená za svoje nádherné hory a idylickú mestskú krajinu. Podľa prieskumu je Bratislava jedinečná, pretože sa nachádza medzi Maďarskom a Rakúskom, teda na hranici dvoch krajín. Mesto porazilo ďalšie populárne destinácie, ako sú Seychely, Barbados, Ľubľana a Kodaň, ktoré sú známe svojou malebnou krajinou.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Koľko šálok kávy môžete vypiť za jeden deň? Vypiť ich viac môže spôsobiť toto

Spoločnosť Discover Cars pochválila Bratislavu za jej Modrý kostol a Prezidentský palác, ktoré patria medzi odporúčané turistické ciele v meste. Výsledky prieskumu svedčia o šarme a kráse Bratislavy a určite prilákajú do mesta viac turistov.

Vďaka nádherným výhľadom a malebnému okoliu je Bratislava povinnou destináciou pre tých, ktorí hľadajú nezabudnuteľnú dovolenku za volantom. Mesto ponúka návštevníkom nezabudnuteľné zážitky a možnosť spoznať prírodné krásy Slovenska. Zbaľte si teda kufre a vyrazte na cestu za malebným dobrodružstvom za volantom do najlepšej destinácie na svete, do Bratislavy.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Slováci dávajú zubnú pastu do mrazničky. Pomáha to tisícom domácností

Treba len dodať, že ešte krajšie zábery majú šoféri na Slovensku, ktorí cestujú smerom na stredné a východné Slovensko. Naše Tatry či ostatné pohoria ukazujú šoférom ešte krajšie scenérie.

b1f2639a99754fcbd80a

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *