• 2 júna, 2023
  • 1 komentár
  • 4minúty čítania

Väčšina Američanov si myslí, že existujú len dve pohlavia, ukázal prieskum

Väčšina Američanov si myslí, že existujú len dve pohlavia, ukázal prieskum

Viac ako sedem z desiatich (71 %) dospelých Američanov súhlasí s tvrdením, že „existujú dve pohlavia, mužské a ženské“, ako vyplýva z prieskumu Rasmussen Reports zverejneného vo štvrtok.

Prieskum naznačuje, že drvivá väčšina amerických voličov vrátane demokratov neskočila na lep transrodovej ideológii presadzovanej korporátnou Amerikou a staršími médiami.

Prieskum tiež naznačil, že ľavicoví politici nie sú v súlade so svojimi voličmi, keďže 67 % demokratov súhlasí s tým, že muž a žena sú jediné pohlavia. V skutočnosti s týmto tvrdením rozhodne nesúhlasí len 14 % demokratov.

Silnú podporu oboch strán majú aj zákony zakazujúce transrodovú liečbu neplnoletých osôb vrátane hormonálnej terapie a operácií na zmenu pohlavia. Prieskum ukázal, že 59 % Američanov podporuje zákaz hormonálnej terapie pre deti, pričom vo februári to bolo 52 %, a 62 % si myslí, že chirurgické zákroky by mali byť zakázané.

Väčšina demokratov súhlasí s tým, že maloletí by nemali mať prístup k zákrokom na zmenu pohlavia, uviedol Rasmussen. Takmer traja zo štyroch amerických voličov (74 %) sú proti tomu, aby školy alebo učitelia mohli radiť deťom o sexuálnej identite bez súhlasu rodičov.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Pokuta za otvorené okno či zapnutú klimatizáciu v aute. Dajte si pozor, kam jazdíte

Najmenej 18 štátov USA prijalo zákony alebo zaviedlo politiky obmedzujúce transrodové zákroky pre neplnoleté osoby, čo demokratickí politici odsudzujú ako bigotné a škodlivé pre deti.

„V posledných mesiacoch som sa stretla s mnohými rodičmi transrodových detí, ktorí mi rozprávali tieto zdrvujúce príbehy, či už sú v Texase, Oklahome alebo kdekoľvek inde, a hovorili, ako teraz musia vážne uvažovať o tom, že opustia svoj štát, aby ochránili svoje dieťa,“ povedala v máji tlačová tajomníčka Bieleho domu Karine Jean-Pierre. „Je to niečo, na čo musíme upozorniť a naďalej sa k tomu veľmi jasne vyjadrovať. Ide o deti. Sú to naše deti. Patria nám všetkým.“

Zverejnenie prieskumu spoločnosti Rasmussen sa časovo zhodovalo so začiatkom mesiaca hrdosti, ktorý je oslavou kultúry a aktivizmu LGBTQ a ktorý podporujú veľké korporácie. Konzervatívci sa tento rok postavili proti posolstvám s tematikou Pride a začali finančne ničivé bojkoty.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Pokuta za otvorené okno či zapnutú klimatizáciu v aute. Dajte si pozor, kam jazdíte

Napríklad americký maloobchodný reťazec Target stratil za posledné dva týždne približne 13 miliárd dolárov na trhovej hodnote v dôsledku verejného protestu proti marketingu tovaru Pride pre deti. Predaj piva Bud Light sa prepadol o takmer 30 % v dôsledku odporu spotrebiteľov voči marketingovej propagácii značky s transgenderovým influencerom Dylanom Mulvaneym.

Mark Mitchell, vedúci prieskumu verejnej mienky v spoločnosti Rasmussen, uviedol, že odpor voči komunikácii spoločností v tejto oblasti by mohol byť hnacou silou rastúcej podpory pre obmedzenie transrodových úprav pre deti. „Bolo by to dosť ironické, keby práve ich malý reklamný trik v podstate spôsobil masívny 13-bodový výkyv v podpore zákonov zakazujúcich liečbu transrodových osôb.“

Podobné články

V Británii zakázali trans ľuďom súťažiť proti ženám. Komunita kritizuje, že je to diskriminácia

V Británii zakázali trans ľuďom súťažiť…

Britské veslovanie zakázalo transrodovým športovcom súťažiť…
Čína nemá rešpekt pred USA? Varujú NATO, aby nikdy nešli do Ázie

Čína nemá rešpekt pred USA? Varujú…

Čína je rozzúrená signálmi, ktoré vidí…
Rusi schválili nový zákon, ktorý ide tvrdo proti LGBTI komunite. Je toto normálne?

Rusi schválili nový zákon, ktorý ide…

Návrh zákona, ktorý odsudzuje ruská komunita…
India nahradí USA na pozícii druhej najväčšej ekonomiky sveta – Goldman Sachs

India nahradí USA na pozícii druhej…

Goldman Sachs predpovedá, že India do…
Zelenský sa nepoteší! Biden tvrdí, že Ukrajina nie je pripravená na vstup do NATO

Zelenský sa nepoteší! Biden tvrdí, že…

Prezident Biden povedal, že si nemyslí,…

1 Komentáre

  • 🎲 VÝZVA !! Adresovaná je poslancom európskeho parlamentu: „Vážení poslanci-europoslanci, vzľadom na vývoj situácie na východ od Slovenska, čokoľvek doposiaľ, čo sme urobili pre zlepšenie tejto situácie v rámci únie bolo a aj je stále málo. Žalostne málo. Všetko doposiaľ vykonané, materiálna pomoc, finančná pomoc únie ako takej, to všetko je málo. Jasne sa ukazuje, že je potrebné posilniť morálny faktor osobného príkladu postoja konkrétnych poslancov. Výzva znie: „Každý jeden morálne vyspelý poslanec parlamentu, ktorému leží na srdci osud Ukrajiny, Európy a vyspelej západnej civilizácie, okamžite začne prispievať na pomoc Ukrajine štvrtinou svojho platu na verejne viditeľnom transparentnom účte až do ukončenia konfliktu“. Niet inej cesty ako prejaviť hĺbku svojej úprimnej oddanosti veci a starosti o osud planéty, inak ako osobnou obetavosťou v tomto čase … 🌿

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *