Vaše črevá si túto šťavu zamilujú. Účinky pocítite už po 3 dňoch

cervene repa

Začnite piť pohár tejto šťavy každý deň a na výsledky nebudete musieť dlho čakať. Je to skutočný poklad cenných výživových hodnôt!

Myslím, že so mnou budete súhlasiť, že pri všetkých povinnostiach, ktoré máme na starosti, ľahko zabúdame na svoje vlastné potreby. Nie je to inak ani v prípade nášho zdravia, ktoré by predsa malo byť prioritou. Je teda najvyšší čas to zmeniť.

Nájdite si pár voľných minút, sadnite si a prečítajte si tento článok až do konca. Už o chvíľu uvidíte, ako rýchlo, jednoducho a prirodzene môžete podporiť svoje zdravie. A to všetko len s jednou ingredienciou!

Prečo staviť na šťavu z červenej repy?

Šťava z červenej repy je cenným zdrojom vitamínov. Patria medzi ne vitamíny A, C, E, K a vitamíny skupiny B. Navyše v nej nájdete minerálne látky, ako sú draslík, železo, horčík, zinok a vápnik. Samozrejme, tým sa zoznam výhod pitia šťavy z červenej repy nekončí.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Už zajtra UDRIE snehová kalamita v týchto miestach na Slovensku. PRIPRAVTE SA

Na tomto mieste stojí za zmienku, že šťava z červenej repy môže mať priaznivý vplyv na krvný tlak a hladinu cholesterolu. Nechýba v nej ani cenná vláknina, ktorá má priaznivý vplyv na činnosť čriev. Trávenie je s takouto šťavou oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Okrem toho je šťava z červenej repy ideálna na zbavenie sa toxínov z tela, ako aj ideálny spôsob na zmiernenie zápalov.

Na záver stojí za zmienku, že červená repa je zelenina s nízkym počtom kalórií, takže o to viac sa oplatí zaradiť ju do každodenného jedálnička. Myslím si teda, že so mnou budete súhlasiť, že príprava jedál s týmto doplnkom je skutočným hitom.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ďalší slovenský klenot končí. Kvalitná mliekareň Selce ukončila výrobu

Ako pripraviť šťavu z červenej repy a ako často ju piť?

Príprava šťavy z červenej repy je báječne jednoduchá. Všetko, čo v tomto prípade musíte urobiť, je umyť a ošúpať červenú repu. Potom ju vložte do mixéra a rozmixujte. Ak by mala šťava príliš hustú konzistenciu, môžete do nej jednoducho pridať trochu vody. A je to!

Túto šťavu môžete piť každý deň. Začnite s menšou dávkou a sledujte svoje telo. Ak sa nestane nič znepokojujúce, môžete dennú dávku zvýšiť. Nezabudnite však, že rovnako ako v iných oblastiach života, je dôležité používať mieru a zdravý rozum.

Určite nám dajte vedieť, čo si myslíte o pití šťavy z červenej repy? Už ste ju niekedy pili? Alebo ste ju ešte nevyskúšali? Ak nie, teraz máte možnosť. Jednoducho vynikajúca!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *