Veci, ktoré nikdy nedávajte vedľa mobilu. Určite to robíte, že?

mobil

Problémy so smartfónom sa skôr či neskôr objavia u každého z nás. Koniec koncov, žiadna technická novinka nemôže fungovať večne. Napriek tomu je v našich silách zabezpečiť, aby telefón prežil svoje pridelené obdobie bez zbytočných porúch. Preto sme dnes zostavili samostatný zoznam vecí, ktoré by ste jednoducho nemali klásť vedľa svojho smartfónu. Nerobte žiadne chyby a váš mobilný telefón zostane dlho v dobrom stave.

Večný spoločník

V modernom svete nás telefón sprevádza takmer nepretržite. Nezaobíde sa bez neho ani jedno pracovné stretnutie. So smartfónom ideme do pekárne aj na rande, do kina, na pracovný pohovor a dokonca aj na toaletu. Mnohí z nás si však neuvedomujú, že s mobilmi musíme stále zaobchádzať opatrne.

Neexistuje množstvo ľudí, ktorým telefón prestal fungovať po nešťastnom hodení na stôl alebo na posteľ. Takéto prípady sa však zvyčajne míňajú ako smutné nehody. Žiaľ, mnohé neopatrné dámy sa stále domnievajú, že v ich kabelke mobilný telefón rozhodne nič neohrozuje. A veľmi sa mýlia!

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ľudia si dávajú toaletný papier do skrine. Trik zachraňuje domácnosti

Nevhodní partneri

Zopakujme si ešte raz: existuje veľa vecí, ktoré sa jednoducho nemôžu dať vedľa smartfónu. Niektoré z nich sa môžu pokaziť a mobil v takom prípade zmrzačiť. Iné sú schopné v okamihu zničiť vzhľad telefónu a zmeniť elegantné zariadenie na zohavenú škatuľu mikročipov.

Peniaze

Prvou položkou na našom smutnom zozname sú, napodiv, peniaze. Vidíte, tisíce ľudí si akosi myslia, že puzdro telefónu je ideálnym miestom na odkladanie bankoviek a dokonca aj kariet. V istom ohľade však možno takéto osobnosti pochopiť, pretože peňaženka sa niekedy ukáže ako príliš objemná.

V prípade, že so sebou nechcete nosiť kabelku, boli vynájdené elektronické peňaženky. Zvyk nosiť bankovky v puzdre telefónu sa však môže skončiť prehriatím mobilu. S kartou je situácia niekedy ešte nepríjemnejšia. Riskujete, že sa vám vypáli telefón aj demagnetizovaná karta.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  V obchode si ich Slováci nevšímajú. Vyčistia vám črevá a brucho bude miznúť

Kľúče

Nosenie kľúčov a mobilného telefónu v jednom vrecku sa neodporúča, pretože ostré hrany kľúčov môžu telefón ľahko poškodiť. A nič sa nestane, ak sa poškodí len kryt alebo nálepka na displeji! V najhoršom prípade budete musieť telefón úplne vymeniť. Alebo si zvyknúť na používanie poškriabaného zariadenia.

Potraviny

Používanie telefónu počas obeda sa z hygienického hľadiska neodporúča. Obrazovka mobilného telefónu nie je najsterilnejší povrch v dome. Okrem toho vždy existuje možnosť, že na smartfón náhodou prevrátite nápoj alebo omáčku. Potom sa, žiaľ, budete musieť s telefónom rozlúčiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *