Vezmite penu na holenie a vyskúšajte tento trik v kúpeľni. Takto sa vám ešte neleskla

pena na holenie kupelna

Sú vaše obkladačky v kúpeľni pokryté zvyškami mydla a vy neviete, čo robiť, aby ste sa ich nadobro zbavili? Potom doma vyskúšajte tento trik!

Pri používaní sprchy alebo vane je prirodzené, že sa voda a mydlo dostanú na povrch dlaždíc. Počas dňa si to nevšimneme, ale po čase sa na nich začne objavovať biely film, ktorý sa stáva matným a ťažko odstrániteľným. Aký je najlepší spôsob jeho odstránenia? Na profesionálne prípravky si budeme musieť počkať, pretože oveľa lepšie bude fungovať každodenný hygienický prostriedok.

Sú vaše obkladačky v kúpeľni šedé a matné? Nedrhnite ich!

Voda a zvyšky mydla sú jedna vec, ale my ľudia máme tendenciu všetko „zoškrabať“ silou, čo spôsobí znehodnotenie obkladačiek. Poškriabaný povrch sa oveľa ľahšie pokryje nečistotami, ktoré zase tak ľahko nezmiznú. Namiesto ošetrovania dlaždíc drôtenou škrabkou nechajte špinu, aby sa sama rozpustila. Ak chcete prípravok rozotrieť a potom zotrieť, použite handričky z prírodnej bavlny alebo mikrovlákna.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zmiešajte soľ so zubnou pastou. Získate úžasný prípravok

Čím mám umyť obkladačky v kúpeľni, aby sa leskli?

Prírodné spôsoby majú viac výhod, ako by ste si mysleli. Po prvé, sú lacné a potrebné výrobky sa najčastejšie nachádzajú v našich domácnostiach. Druhou je bezpečnosť – ak sa umývací prostriedok zle opláchne z povrchu sprchy alebo vane, môže sa dostať na našu pokožku. Ak je citlivá, môže dôjsť k alergickej reakcii alebo podráždeniu. Jedným z patentov na lesklé dlaždice je ich pokrytie penou na holenie. Hoci ju väčšina z nás používa na kozmetické účely, má dômyselné využitie pri udržiavaní poriadku v našej domácnosti.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zmiešajte soľ so zubnou pastou. Získate úžasný prípravok

Ako správne nanášať penu na holenie?

Suché obkladačky pokryte tenkou vrstvou peny a potom počkajte 5 až 10 minút, aby mala možnosť pôsobiť. Ak sú zvyšky na dlaždiciach hrubé a nepoddajné, nechajte balenie pôsobiť dlhšie. Po uplynutí času musíte obkladačky utrieť mäkkou, vlhkou handričkou. Pena by si mala poradiť so šmuhami, usadeninami a nečistotami. Ak nie ste s výsledkom spokojní, môžete celý proces zopakovať od začiatku. Ak nie ste s výsledkom spokojní, odporúčame použiť jemné čistiace mlieko do kúpeľne.

Vo videu nižšie si pozrite na čo všetko sa dá použiť pena na holenie:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *