Vidák: Je mi jedno v čo veríš. Sme v prvom rade ľudia na jednej planéte a nedokážeme tu ani v pokoji žiť

mario vidak vojna

Mário Vidák, ktorý sa na sociálnych sieťach vyjadruje na politicko-spoločenské témy napísal status k aktuálnej situácii v Izraeli, na ktorý zaútočilo militantné hnutie Hamas.

Vidák píše, že mu je jedno, kto je akého vierovyznania či rasy. Nechápe skôr, ako môže ľudstvo medzi sebou neustále bojovať na jednej planéte.

„Tie vojny vo svete. To, že dokáže ľudská bytosť držať zbraň a ubližovať ďalšej nič netušiacej bytosti len ukazuje, ako je náš druh tak veľmi nevyvinutý. A ten, ktorý nás stvoril, musí byť veľmi prekvapený, ako to celé nevyšlo.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Viete, čo sa deje s vaším telom, keď jete príliš veľa sladkostí? Toto môžu byť príznaky

Je úplne jedno, aké sú dôvody, mňa skôr mrzí, prečo sme tak zaseknutí? Ako môže akýkoľvek generál dať s čistým svedomím pokyn vypáliť rakety. Ako môže akýkoľvek vojak začať strieľať do neozbrojených žien či detí.

Mňa absolútne nezaujíma náboženstvo, história, či iné dôvody. Za to, že to jeden urobil vtedy, ja to musím teraz? To takto bude pokračovať dokedy?

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Melónové šupky zalejte na niekoľko dní a sledujte, čo sa stane

Mne je jedno, v čo veríš. Mne je jedno akej si rasy. Sme v prvom rade ľudia na jednej planéte a nedokážeme tu ani žiť v pokoji a začať sa vôbec inteligentne a celospoločensky zamýšľať, prečo tu vôbec sme.

Takáto cesta je cesta do záhuby a ľudstvo, ak bude takto pokračovať, tak svoju cestu nezvládlo. Smutný príbeh na jednej planéte, ktorá letí vesmírom…“ napísal Mário Vidák na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *