Vodič v obci Zemplínske Kopčany vpálil do detí: Chlapcovi odtrhlo hlavu, dievča zahodilo

nehoda kopcany deti

Zemplínske Kopčany, okres Michalovce – Včera večer sa v obci Zemplínske Kopčany v okrese Michalovce stala mimoriadne tragická udalosť, kedy vodič na BMW zrazil dve deti. Nehoda sa udiala okolo 21.00 hodiny a podľa dostupných informácií išlo o chlapca a dievča vo veku približne 11 a 13 rokov.

Podľa svedectva niektorých prítomných, vodič údajne nezvládol zákrutu, čo malo za následok tragické následky. „Telo dievčiny sa našlo na cintoríne, čiže letel autom silno. Auto je na mraky rozbité. Chlapec vraj prišiel o hlavu,“ uviedol jeden zo svedkov nehody na stránke Dopravného servisu. Viacerí svedkovia tvrdia, že vodič jazdil rýchlosťou presahujúcou 100 km/h.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Koľkokrát a čo môžeme smažiť už na použitom oleji? Šetrite peniaze

Príslušné orgány okamžite zahájili vyšetrovanie, aby zistili všetky okolnosti tejto tragédie. Polícia bude dôkladne preskúmavať príčiny nehody a zisťovať, či vodič dodržiaval predpisy a pravidlá cestnej premávky.

„Podľa doterajších zistení vodič (2003) vozidla zn. BMW, ktoré včera večer viedol v smere od obce Slavkovce na obec Zemplínske Kopčany, sa počas prechádzania miernej ľavotočivej zákruty pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a sledovaniu situácie v cestnej premávke, neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a približne 50 m od začiatku obce zrazil 2 chodcov – maloleté osoby (2011, 2008), ktorí pravdepodobne kráčali oproti idúcemu vozidlu. Obe maloleté deti utrpeli pri zrážke zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste dopravnej nehody podľahli.“ uvádza polícia na sociálnej sieti.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Vyrobte si lepší domáci čistič kúpeľne, ako chémia z drogérie. Je to ľahké

One Reply to “Vodič v obci Zemplínske Kopčany vpálil do detí: Chlapcovi odtrhlo hlavu, dievča zahodilo”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *