Vypleštil oči! Divák sa opýtal, prečo sa boja predčasných volieb, keď vraj tak pomáhajú ľuďom

Untitled 1 7

Divák sa v televízii JOJ opýtal poslanca Michala Šipoša z Matovičovho OĽANO, prečo stále strašia návratom Fica a nechcú predčasné voľby, keď tvrdia, že pomáhajú ľuďom.

Podľa diváka by tak nemali dostať v ďalších voľbách 25% ale rovných 50%.

Šipoš tvrdí, že prezentujú svoje výsledky, ale musia pripomínať ľuďom, čo tu napáchali predošlé Ficove vlády za 12 rokov.

Ľudia častokrát diskutujú na sociálnych sieťach o tom, že táto vláda je pre Slovensko zlá, no Fico mal 12 rokov na to, aby so Slovenskom niečo urobil. Ako by dopadli ďalšie voľby je však ťažké povedať.

„Budem sa modliť za to, nech Šípoš s Matovičom a Hegerom skončia pred súdom.“ píše v diskusii Miro.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  V obchodoch ju obchádzame. Šťava z nej je pre naše telo poklad

„Siposa aj celú vládu ak stretnem na ulici plujem bez všetkeho do tváre bez hamby a respektu“ napísal Ľuboš.

„Ten Sipos je presne vzorka tej luzy co nam vladne … plytke frazy, prazdne reci a vysmech ludom. Jeho sa nepotrebujem pytat na nic…lebo ma jeho nazor nezaujima. A urcite nebudem sam.“ píše Peter.

„Nič v zlom ale koľko sa pomohlo Ukrajine a mi Slováci občania ktorí to potrebujú to nedostali a kopu rodín sú v hmotnej núdzi kde musia žiť z 350€“ píše Michal.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Rozumní ľudia vedia, prečo si dávať pred spaním bobkový list pod vankúš

„Najhoršie na tomto celom je, že šancu vyhrať voľby má Fico, ktorý aj tak nepomôže Slovákom. Teraz má pekné reči, ale uvidíte…“ píše Marcel.

„Pán Eştok, keď ste mali absolútnu moc, prečo ste vtedy nezmenili ústavu, aby občania mohli demokraticky rozhodovať. Ďakujem.“ napísal Miroslav.

„V Rakusku zvýšili prídavky o 100 eur, na Slovensku o 20 eur. Prečo? Daňový bonus je podvod pre osamelé matky na materskej. Koľko je zvýšenie pre ne?“ píše Viera.

„Zlatotehličkovi mafian strach je veľký tak len predčasné voľby ale vám to nepomôže spravodlivosti za tie zlodejiny vás dobehne“ píše Ján.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *