Vždy keď prídete domov, nezabudnite urobiť jednu vec. Môže vám to zachrániť život

dvere zlodej

Mnohí ľudia si po návrate domov zamykajú vchodové dvere. Sú však ľudia, ktorí to nerobia vôbec alebo túto činnosť odkladajú a pripomenú si, že majú otočiť kľúčom, až keď idú spať. To je vážna chyba, ktorá môže priniesť nešťastie.

Zamknúť dvere závorou alebo kľúčom hneď po príchode domov je zvyk, ktorý sa oplatí vypestovať. Stále sa nájdu ľudia, ktorí zamykajú dvere pri odchode z bytu, ale keď sú vo vnútri, nerobia to.

Týmto spôsobom uľahčujete prácu zlodejom. Hoci by sa mohlo zdať, že žiadny zlodej sa nerozhodne vniknúť do domu, keď je niekto vnútri, bohužiaľ to nie je celkom tak.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Vytlačte toto ovocie do vody a pite. Najlepšie hydratujete telo, ktoré bude silné

Mali by ste zamykať dvere kľúčom? Radšej si pozrite toto video

Varovné video sa objavilo na profile používateľky @dannah_eve na Instagrame. Na zachytenom zázname z priemyselnej kamery je vidieť ženu a jej dieťa, ako kráčajú domov. O kúsok ďalej kráčal muž v červenej čiapke.

Pani pristúpila k dverám, otvorila ich kľúčom a vošla dovnútra. V tom čase si už batoľa v jej náručí všimlo podozrivého okoloidúceho a stále na neho pozeralo. Po vstupe do domu žena okamžite zamkla dvere a o sekundu neskôr sa vo dverách objavil ten istý muž, ktorý ťahal za kľučku.

Zlodej sa pokúsil vojsť do domu. Zachránilo ich zamknutie dverí

Dvere boli zamknuté, takže zlodej sa nemal ako dostať dovnútra. Nakukol cez okno a po chvíli rezignovane odišiel. Toto video je skvelým príkladom toho, prečo je dobré po návrate do domu za sebou reflexívne zamknúť dvere. Ako môžete vidieť, zlodejovi vôbec nevadilo, že vo vnútri je žena s malým dieťaťom. Používatelia internetu sa v komentároch pod videom podelili o svoje skúsenosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *