Zmiešajte soľ so zubnou pastou. Získate úžasný prípravok

pasta

Čistiace prostriedky zakúpené v obchode možno ľahko nahradiť domácimi čistiacimi prostriedkami. Takto sa postaráme nielen o našu planétu. Poďakuje sa nám aj naša peňaženka, pretože domáce čistiace prostriedky sú oveľa lacnejšie.

Obrovskou výhodou domácich čistiacich prostriedkov je aj to, že sa zbavujú silných chemických látok. Dokážeme si doma vyrobiť dokonalý prací prostriedok do kúpeľne? Áno, stačí siahnuť po zubnej paste a ďalších 2 prísadách.

Nahraďte chemikálie domácimi čistiacimi prostriedkami

V obchodoch nájdete rôzne varianty čistiacich prostriedkov. Regály sú plné silných a drahých chemikálií. Je ťažké zistiť, ktoré čistiace prostriedky naozaj stoja za našu pozornosť a predovšetkým za naše peniaze.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Najhoršia možná ingrediencia na raňajky. Odborník na výživu vám radí, aby ste ju vyhodili z taniera

Chemikálie z obchodu môžeme ľahko nahradiť domácimi výrobkami. To môže mať veľký vplyv na rozpočet domácnosti. Okrem toho prestaneme používať pracie prostriedky, ktoré sú často škodlivé pre naše zdravie.

Obrovskou výhodou domácich čistiacich prostriedkov je zníženie množstva odpadu. Ako si vyrobiť domáce čistiace mlieko do kúpeľne? Je to naozaj jednoduché, stačí skombinovať zubnú pastu so soľou a prostriedkom na umývanie riadu.

Pasta do zebow a374dc277e

Jednoduché mlieko na čistenie kúpeľne

Kúpeľňa je jednou z najnáročnejších miestností na čistenie. Kúpeľňa je jednou z najťažších miestností na čistenie. Zvyčajne je to miesto, kde používame najviac chemikálií, ale aj tam ich môžeme nahradiť. Môžeme si pripraviť jednoduchú zmes zo surovín, ktoré máme zvyčajne doma.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nevyhadzujte obaly z vajec. Dajú sa z nich vyrobiť úžasné veci a ešte ušetríte

Do misky dáme lyžicu soli, lyžicu zubnej pasty a lyžicu prostriedku na umývanie riadu. Všetko spolu zmiešame a môžeme sa pustiť do čistenia. Ako tento prípravok používate?

Pasta do zebow b6fe91e1a0

Ekologické čistenie kúpeľne

Domáce mlieko na čistenie kúpeľne je skvelé na čistenie umývadla. Dokonale vyčistí aj sprchovací kút a vaňu. Na armatúry možno použiť obyčajný ocot, ktorý odstráni usadeniny vodného kameňa.

V domácnosti sa môžeme zaobísť bez chemických prípravkov dostupných v obchodoch. Mnohé čistiace prostriedky môžeme nahradiť výrobkami, ktoré máme bežne v kuchynských skriniach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *