Znamenie pre celý svet? Počas korunovácie Karola III sa v pozadí objavila tmavá zvláštna osoba (Video)

Untitled 4

Fanúšikovia kráľovskej rodiny na celom svete sa stali svedkami korunovácie kráľa Karola III. za nového panovníka, ale zdá sa, že došlo aj k jednému veľmi nečakanému vystúpeniu. Niekto totiž zahliadol vo videu samotnú smrtku, ktorá je však skôr len blbá zhoda náhod.

Otrasení fanúšikovia sa na sociálnych sieťach opätovne venovali momentu, ktorý si všimli, pretože nemohli uveriť vlastným očiam.

Krátko po desiatej hodine dopoludnia pred príchodom kráľa Karola III. do Westminsterského opátstva sa zdalo, že sa okolo opátstva prechádza postava pripomínajúca „smrtku“.

Diváci sa pýtali: „Vidím niečo?“, keď zdieľali klip, ktorý natočili a opätovne zverejnili.

Na záberoch kráča okolo niekto, kto má na sebe niečo, čo vyzerá ako čierny plášť a kosu.

Fanúšikovia s orlími očami, ktorí si všimli tmavú bytosť znázorňujúcu smrť, zostali vystrašení pohľadom na ňu pri takej slávnostnej príležitosti.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  V Chorvátsku sa do mora vôbec nedá ísť. Pozrite sa, čo sa stalo

Keď sa hosťujúce hviezdy, členovia ozbrojených síl, kráľovská rodina a ďalší dostali do opátstva na bohoslužbu, tajomná postava dala o sebe vedieť.

Podľa týždenníka Newsweek ide o člena komunity opátstva, ktorý pomáha pri bohoslužbách, ale nie je členom duchovenstva.

Používateľ Twitteru @realjoegreeeen sa pýtal: „Všimol si ešte niekto vo Westminsterskom opátstve Smrtku? #Coronation.“

Aj @mrwtffacts, ktorý zverejnil klip s týmto momentom, napísal: „Smrtka bola zachytená na kameru vo Westminsterskom opátstve #Coronation.“

@MrDanAllen sa pýtal: „Čo sa týka toho, čo sa deje v kostole? „Ešte niekto si všimol smutného smrťáka, ktorý beží cez Westminsterské opátstvo? #Coronation.“

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Neuveríte za čo dostávajú v Chorvátsku turisti pokuty aj 100€

@kevarmour vtipkoval: „Na záver som si všimol, že sa na nás valí zrak: „Je dobré vidieť smrťáka, ako kope v #Coronation.“

„Všimnite si smutného smrťáka, alebo vidím svoje veci vo Westminsterskom opátstve počas korunovácie kráľa Karola III. #KingCharles #KingCharleslll #Coronation,“ upozornil @works_dennis.

@cazerina poznamenala: „V tomto prípade ide o to, že sa na konci sveta objaví v kostole sv: „Takže sa zdá, že na korunovácii je prekvapivý hosť….otázka je..kto, do pekla, pozval Smrtku???? #Coronation #coronation2023 #CoronationWeekend #CoronationDay.“

@DNO8KIN sa podelil o svoje skúsenosti: „Je pekné vidieť, že smutný smrťák dnes číha na Abby #Coronation.“ (sic)

@nataliejla1085 sa priznala: „Som rada, že si to všimol aj niekto iný. Presne to isté som povedala svojmu manželovi.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *