Zničí sa Amerika sama z vnútra? Pozrite sa na tie zábery z ulíc

Untitled 1 4

Niekoľko mojich čitateľov, ktorí si užívajú život na vidieku v južnom Francúzsku, ma požiadalo, aby som im priblížil, aké sú v súčasnosti Spojené štáty. Nie je to pekné, píše Larry Johnson

Začnime všadeprítomnou a rastúcou závislosťou od nelegálnych drog. Prežujte tento fakt – za jeden rok (február 2021 až február 2022) zomrelo na predávkovanie fentanylom takmer dvakrát viac Američanov, ako ich zomrelo vo Vietname počas 20 rokov vojny (1955 až 1975).

Podľa odhadov Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) zomrelo v USA v období od februára 2021 do februára 2022 na predávkovanie drogami viac ako 108 000 ľudí. Z nich viac ako 70 % sa týkalo fentanylu a iných syntetických opioidov.

Podľa prvých náznakov ich v poslednom roku (február 2022 až február 2023) zomrelo viac. To sú ohromujúce čísla. Keď sa dozviete, že za posledných dvadsať rokov zomrelo na predávkovanie fentanylom viac ako milión Američanov, potom začnete chápať závažnosť tejto hrozby. To je viac ako dvakrát toľko, koľko ich USA stratili v druhej svetovej vojne. A aká je domáca reakcia? Veľké zívnutie.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zistilo sa, že tieto vegánske produkty obsahujú rovnakú zložku, ako lepidlo na tapety

Spomínate si na rozruch, keď Donald Trump označil niektoré zahraničné krajiny za “sračky”? Nuž, mnohé z najväčších amerických miest si tento titul zaslúžia. Varovanie – dúfam, že pri sledovaní týchto filmov nejete, mohlo by vám byť zle. Tu je San Francisco:

To isté vo Philadelphii:

https://www.youtube.com/watch?v=YB6gwOBClwE&feature=emb_title

Vo Washingtone nie je situácia o nič lepšia:

A čo robí vláda Spojených štátov? Posiela miliardy dolárov Ukrajine.

Na vojenskom fronte majú všetky zložky americkej armády problém naplniť náborové kvóty. Môj priateľ, ktorého syn je príslušníkom americkej námornej pechoty, nedávno večer stretol náborového pracovníka svojho syna, seržanta. Náborár mu povedal, že má problémy so získavaním nových regrútov. Môj priateľ žije v oblasti Tampa na Floride. Pred desiatimi rokmi sa tam hrnuli deti vo vojenskom veku, aby vstúpili do armády. Teraz už nie. Prebúdzajúca sa armáda a bezohľadné politické vedenie, ktoré vedie nekonečné zahraničné vojny, vyčerpali pracujúcu triedu v Amerike, ktorá predtým povzbudzovala svoje deti, aby vstúpili do armády.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Čech našiel spôsob, ako predĺžiť životnosť tužkových bateriek

Smutnou pravdou je, že Amerika sa mení na čudácke divadlo. Médiá vytrvalo presadzujú agendu LGBTQ a transsexuálov a mnohí Američania sú otupení a pasívne prijímajú túto podivnosť. Každý, kto sa odváži zosmiešniť alebo vtipkovať na túto tému, je fyzicky aj slovne napadnutý. Spýtajte sa Davea Chapella, významného komika:

Ak ste sa teda presťahovali zo Spojených štátov a žijete na pokojnom a krásnom mieste, poďakujte sa. Amerika sa mení na dystopickú spoločnosť. Karma je mrcha.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *