Ako schovať brucho a boky? Triky, ktoré vás opticky schudnú, bez diéty

brucho

Zaujíma vás, ako skryť brucho a boky a opticky zhodiť pár kíl? Vôbec nemusíte držať diétu. Stačí, ak použijete niekoľko triviálne jednoduchých patentov. Správne zvolené oblečenie dokáže zázraky, píše Gazeta

Vysoká, nízka, štíhla, plus size… Každá z nás je iná a má svojím spôsobom krásnu postavu. Mnohým ženám, bez ohľadu na veľkosť, sa však nepáčia niektoré časti ich tela. Brucho? boky? Žiadny problém! Vo svojom tele môžete vyzerať a cítiť sa skvele bez ohľadu na typ postavy.

Dobrá veľkosť

Mnohé ženy si aspoň raz kúpili mierne obtiahnuté nohavice s myšlienkou, že stačí zhodiť kilo alebo dve a padnú im ako uliate. Niektoré si zasa bez ohľadu na to, aké rôzne veľkosti sú v súčasnosti v obchodoch, z donútenia kúpia nesprávnu veľkosť, pretože ak zvyčajne nosia 40, prečo by mali siahnuť po 42 alebo 44. Žiaľ, je to veľká chyba, pretože čoraz častejšie sa stáva, že veľkosť je nerovnaká – dokonca aj v tom istom obchode.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Väčšina Slovákov zle kúri v radiátoroch a potom platia zbytočne veľa. Viete o tomto?

Najlepšou možnosťou je zmerať si oblečenie a vziať si to, ktoré práve dobre sedí, bez ohľadu na číslo na visačke. V dobre zvolenej veľkosti vyzerá postava automaticky lepšie.

Vysoký pás

Nohavice a sukne s vysokým pásom sú najlepšími priateľmi žien, ktoré chcú zamaskovať svoje bruško alebo boky. Tento strih zdôrazňuje pás v najužšom mieste, opticky zoštíhľuje a predlžuje nohy. Nohavice a sukne s vysokým pásom sú navyše mimoriadne pohodlným a univerzálnym stylingovým riešením. Dajú sa nosiť s voľným aj zastrčeným vrchným dielom.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Takéto vankúše dokážete snehobielo oprať. Nepoužite však prach na pranie

Zvýraznite svoje prednosti

Ak chcete skryť určité prvky postavy, oplatí sa zdôrazniť jej silné stránky – vtedy sa na ne sústredí najväčšia pozornosť. Ak sa vám teda nepáči vaše brucho a boky, ale páčia sa vám nohy, výstrih alebo ruky, siahnite po oblečení, ktoré ich odhaľuje. Môžu to byť šaty po kolená strihané pod prsiami, sukne v tvare písmena A, ktoré zvýraznia pás a zakryjú spodnú časť brucha a boky, ako aj vhodné nohavice alebo košele a blúzky so zaujímavými, asymetrickými výstrihmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *