Americký reportér sa pustil do Zelenského: Možno, že on najviac podporuje túto vojnu a chce sa nabaliť!

Untitled 2 11

Reportér americkej televízie Fox News sa tvrdo pustil do ukrajinského prezidenta Zelenského za raketu, ktorá dopadla do Poľska a Zelenský stále tvrdil, že vie o ruskej stope, aj keď už aj samotné USA potvrdili, že raketa letela z Ukrajiny. Neskôr však Zelenský svoj postoj zmiernil.

Reportér Fox News, ktorá však treba dodať, je naklonená ideológii a názorom Donalda Trumpa, sa pustil tvrdo a kriticky do Zelenského.

Podľa amerického reportéra nás chce Zelenský vtiahnuť do vojny a ohrozuje milióny Američanov.

„Možno, že on najviac podporuje túto vojnu. Možno je to len ďalší skorumpovaný východoeurópsky silák, ktorý sa snaží nabaliť na americkej pomoci, ako len môže.“

@tomas_spacek_republika #tomasspacek #hnutierepublika ♬ original sound – Tomáš Špaček • Republika

Ruskému výrobcovi hliníka firme Rusal pribudli obchodné kontrakty na budúci rok

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Toto povedal Kissinger vo svojom poslednom rozhovore o Rusku

Ruskej firme Rusal pribudli kontrakty na predaj hliníka na budúci rok v dôsledku rozhodnutia Londýnskej burzy kovov (LME), ktorá sa rozhodla nezakázať obchodovanie s ruským hliníkom. Rusal podľa agentúry Reuters oznámil, že predaj na budúci rok presiahol 76 percent jeho produkcie.

Zničili sme dvoch obrnencov a zabili 26 Rusov, tvrdia Ukrajinci na juhu

Boje pokračujú aj na juhu krajiny. Južné operačné veliteľstvo oznámilo, že ukrajinská armáda zabila 26 ruských vojakov a zničila dva tanky pri Oleške v Chersonskej oblasti. Rovnako armáda údajne zasiahla ruskú vojenskú techniku ​​a personál pri Kinburnskej kose v Mykolajivskej oblasti, pričom zabila sedem ruských vojakov a zničila dve obrnené vozidlá.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Toto sú tento rok najdrahšie mestá na svete. Boli ste tam?

Viceprezidentka USA Harrisová sa stretla s čínskym prezidentom Siem

Americká viceprezidentka Kamala Harrisová sa v Thajsku na okraji summitu Rady pre ekonomickú spoluprácu Ázie a Tichomoria (APEC) stretla s čínskym prezidentom Si Ťin-pchingom. Zdôraznila nutnosť komunikácie a zodpovednej konkurencie medzi oboma mocnosťami, píšu agentúry Reuters a AFP s odvolaním sa na zdroj z Bieleho domu.

Americký prezident Joe Biden a Si Jin-pching sa stretli tento týždeň v Indonézii. Pri zhruba trojhodinovom stretnutí hovorili o Ukrajine aj Tajwane. Zhodli sa na neprípustnosti jadrovej vojny a na vzájomnej komunikácii.

Stretnutie Sia a Harrisovej nebolo vopred oznámené a podľa agentúry bolo krátke.

One Reply to “Americký reportér sa pustil do Zelenského: Možno, že on najviac podporuje túto vojnu a chce sa nabaliť!”

  1. Pochopitelně, že Zelenskému proudí miliardy ze zbraní a humanitární pomoci. Taky tamním oligarchům, kteří mají konta v zahraničí a všem, kteří se na válečném konfliktu podílejí, včetně loutkovodičů v USA. Proto se jim vůbec nechce jednat o míru a ukončit válku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *