Chalan z Bánoviec totálne rozbil auto frajerovi svojej ex-priateľky

rozbite auto

V obci Uhrovec došlo nedávno k incidentu, ktorý zapríčinil škodu na majetku vo výške približne 1 600 €. Polícia odhadla, že dvadsaťročný mladík sa rozhodol zničiť auto svojho soka po nešťastnej láske, čo viedlo k poškodeniu vozidla.

Podľa informácií zverejnených na Facebooku polície, mladík poskákal po čelnom sklá vozidla a použil neznámy ostrý predmet na poškodenie laku. Navyše, ukradol aj tabuľky s evidenčným číslom auta, čím sa stala obeť ešte viac poškodená.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Mnoho Slovákov pije tento čaj, pretože si myslia, že je zdravý. Devastuje pečeň

Policajti v Bánovciach nad Bebravou sa okamžite zapojili do pátrania po páchateľovi tohto činu. Ich intenzívne úsilie prinieslo výsledky a po pár dňoch bolo vznesené obvinenie voči konkrétnej osobe.

„Majiteľovi auta bola spôsobená škoda, ktorej výška bola odhadnutá na takmer 1 600 €. Policajti využili všetky dostupné prostriedky na identifikáciu páchateľa a jeho zadržanie. Sme spokojní, že sme úspešne identifikovali konkrétnu osobu a vznesli obvinenie,“ uviedla polícia vo svojom vyhlásení.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Všimli ste si biele vlákna v paradajke? Povieme vám, či ju môžete jesť

Dvadsaťročný vandal je momentálne obvinený z prečinu poškodzovania cudzej veci. Policajti vykonávajú ďalšie vyšetrovanie a dúfajú, že v priebehu času sa podarí úplne vyriešiť tento prípad.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *