Čo sa to deje? Umrela ďalšia mladá krásna Slovenka Dajana. Mala len 28 rokov

dajana

Slovensko je v šoku po správe o smrti dvoch obľúbených tréneriek v krátkom časovom období. Zomrela trénerka s vietnamskými koreňmi Diana Hô Chí (†39), a nedávno nás zarmútila aj správa o smrti mladej osobnej trénerky Dajany Dulovcovej (†28).

Podľa portálu zoznam.sk, príčina smrti mladej trénerky zatiaľ nie je oficiálne potvrdená. Dajana bola mladá a energická žena, ktorá sa venovala aktívnemu športovému životu už od svojich 16 rokov. Láska k pohybu ju sprevádzala po celý jej život. Stala sa z nej certifikovaná fitness trénerka a úspešne sa prezentovala aj na súťažiach v kategórii bikini fitness. Pôsobila ako kondičná trénerka a poradkyňa pre výživu. Avšak, viac ako cokolvek iné, bola milým a empatickým človekom, ktorý neváhal pomáhať druhým.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Vyrobte si ľahko hnojivo z cibuľových šupiek a vaše uhorkové sadenice ožijú

Minulý mesiac sa Dajana podelila o zážitok, keď sa stretla s bezdomovcom pánom Martinom. Bez váhania mu kúpila potraviny a vypočula si jeho príbeh. Po strate práce čakal na rozhodnutie o dôchodku, ktorý mu najskôr neschválili a neskôr priznali, ale vyplatiť mu ho majú až v jeseni. Dajana však neváhala a obrátila sa s prosbou o pomoc k svojim fanúšikom. Spoločnými silami sa podarilo zmeniť jeho život k lepšiemu a zabezpečiť mu dočasné bývanie. Vďaka pomoci dobrovoľníkov a výzve Dajany bude pán Martin mať kde bývať až do momentu, keď mu bude vyplatený dôchodok.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmiešajte tieto tri zložky a pite pred raňajkami. Boky a brucho začnú miznúť

V jej poslednom statuse na sociálnej sieti sa Dajana podelila o úspech v pomoci pánu Martinovi a vyzvala ľudí k ďalšej podpore. Jedným zo svojich posledných činov tak Dajana zlepšila a možno aj zachránila život človeka, ktorého stretla na ulici.

Jej rodina, priatelia a klienti stále nechápu, ako mohla mladá a obetavá žena tak skoro odísť. „Neopísateľná bolesť naplnila naše srdcia, keď nám dňa 10. augusta odišla naša najmilovanejšia dcéra, vnučka, priateľka, sesternica, neter a kamarátka,“ zverejnili jej blízki.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *