• 16 augusta, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 3minúty čítania

Čo sa to deje? Umrela ďalšia mladá krásna Slovenka Dajana. Mala len 28 rokov

Čo sa to deje? Umrela ďalšia mladá krásna Slovenka Dajana. Mala len 28 rokov

Slovensko je v šoku po správe o smrti dvoch obľúbených tréneriek v krátkom časovom období. Zomrela trénerka s vietnamskými koreňmi Diana Hô Chí (†39), a nedávno nás zarmútila aj správa o smrti mladej osobnej trénerky Dajany Dulovcovej (†28).

Podľa portálu zoznam.sk, príčina smrti mladej trénerky zatiaľ nie je oficiálne potvrdená. Dajana bola mladá a energická žena, ktorá sa venovala aktívnemu športovému životu už od svojich 16 rokov. Láska k pohybu ju sprevádzala po celý jej život. Stala sa z nej certifikovaná fitness trénerka a úspešne sa prezentovala aj na súťažiach v kategórii bikini fitness. Pôsobila ako kondičná trénerka a poradkyňa pre výživu. Avšak, viac ako cokolvek iné, bola milým a empatickým človekom, ktorý neváhal pomáhať druhým.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Červené škvrny na kuracom mäsa by ste nemali ignorovať. Znamená to toto

Minulý mesiac sa Dajana podelila o zážitok, keď sa stretla s bezdomovcom pánom Martinom. Bez váhania mu kúpila potraviny a vypočula si jeho príbeh. Po strate práce čakal na rozhodnutie o dôchodku, ktorý mu najskôr neschválili a neskôr priznali, ale vyplatiť mu ho majú až v jeseni. Dajana však neváhala a obrátila sa s prosbou o pomoc k svojim fanúšikom. Spoločnými silami sa podarilo zmeniť jeho život k lepšiemu a zabezpečiť mu dočasné bývanie. Vďaka pomoci dobrovoľníkov a výzve Dajany bude pán Martin mať kde bývať až do momentu, keď mu bude vyplatený dôchodok.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Táto strana strúhadla sa nepoužíva a pri tom je to najväčší pomocník

V jej poslednom statuse na sociálnej sieti sa Dajana podelila o úspech v pomoci pánu Martinovi a vyzvala ľudí k ďalšej podpore. Jedným zo svojich posledných činov tak Dajana zlepšila a možno aj zachránila život človeka, ktorého stretla na ulici.

Jej rodina, priatelia a klienti stále nechápu, ako mohla mladá a obetavá žena tak skoro odísť. „Neopísateľná bolesť naplnila naše srdcia, keď nám dňa 10. augusta odišla naša najmilovanejšia dcéra, vnučka, priateľka, sesternica, neter a kamarátka,“ zverejnili jej blízki.

Podobné články

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *