Dajte toto do pančuchy a hoďte ju do vani. Už to budete robiť stále

relax kupel

Pustilo sa vám očko na pančuchách a chystáte sa ich vyhodiť do koša? Radšej to nerobte. Materiál, aj keď poškodený, vám môže byť stále užitočný. Ukazuje sa, že ho môžete použiť na prípravu voňavého, relaxačného kúpeľa. Ako to urobíte, radí portál Gazeta.pl

Pančuchové nohavice, najmä tie tenké, sa dokážu rýchlo zničiť. Keď povolia, na nohe je okamžite vidieť priehlbinu, preto väčšina z nás materiál vyhadzuje do odpadu. Ukazuje sa, že ho môžete ešte použiť a dať mu druhý život. Čo robiť so starými pančuchami? Vložte ich do kúpeľa a efekt vás určite prekvapí.

Vložte pančuchy do vane. To ste ešte nevideli

Ak vám odišlo očko na pančuchách, nemusíte ich vyhadzovať. Namiesto toho odstrihnite nožnú časť pančúch a vložte do nich sušené okvetné lístky (ruží alebo levandule) a plátky ovocia (napríklad pomaranča a citróna). Keď oba konce pevne zviažete, môžete materiál vložiť do vane a dopriať si tak voňavý a príjemný kúpeľ.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nápoj, ktorý hydratuje lepšie ako voda. Vedeli ste to?

Na TikToku @dearantoinette bolo pred časom zverejnené video, v ktorom autorka ukázala, ako takto využiť staré pančuchy. Okrem okvetných lístkov žena do pančúch vložila aj škoricové tyčinky. Žena priznala, že táto metóda pomáha uvoľniť sa po náročnom dni.

@dearantoinette Human simmer pot? Has anyone ever done this for their baths to add some magic?! #bath #energy #magic #wicca #witchy#witchtip #simmerpot #nylons ♬ I AM WOMAN – EMMY MELÍ

Ako používate staré pančuchy vy? Nemusíte ich vyhadzovať

Okrem toho, že si staré pančuchy dáte do kúpeľa, môžete ich využiť aj inými spôsobmi. Aké sú to? Určite ste o nich ešte nepočuli.

  • Prevoňajte si šatník – Naplňte staré pančuchy kvetmi, zviažte ich a vložte dovnútra. Uvoľnená vôňa rozvonia váš šatník a veci uložené v ňom.
  • Čistenie chlpov domácich zvierat – Natiahnite staré pančuchy na kefu, navlhčite ich a vyčešte chlpy. Vďaka tomu rýchlo zabudnete na žmolky na posteli, stoličke a koberci.
  • Uskladnenie cesnaku – Cesnak vložte do vypranej, suchej pančuchy a zaviažte. Zavesený v kuchyni bude vhodný na konzumáciu oveľa dlhšie.
TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Už raz prevarenú vodu nesmiete znovu prevariť a použiť. Toto je dôvod

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *