• 13 augusta, 2023
  • 6 komentárov
  • 3minúty čítania

EÚ chce nahradiť toaletný papier, pretože nie je šetrný k prírode. Toto má byť riešenie

EÚ chce nahradiť toaletný papier, pretože nie je šetrný k prírode. Toto má byť riešenie

Zmena klímy je skutočný problém, ktorý môžeme čoraz viac vidieť. To je jeden z dôvodov, prečo sa čoraz viac hovorí o prechode zo spaľovacích áut na elektromobily. Ale čo s tým všetkým má spoločné toaletný papier? Ukazuje sa, že nie je šetrný k životnému prostrediu. Čím sa teda nahradí? Európska únia už má nezvyčajné riešenie.

Klimatická neutralita a zelený rast v Európe

Európa sa usiluje o klimatickú neutralitu a uskutočňujú sa ďalšie zmeny, ktoré nás majú k tomuto cieľu priblížiť. Ale čo s tým všetkým má spoločné toaletný papier?

Toaletný papier, ktorý používame dnes, má byť nahradený a časom môže úplne zmiznúť. Je to naozaj ťažké uveriť, ale Európska únia už teraz presadzuje nezvyčajné riešenie.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zapáľte si doma bobkový list a urobíte veľa pre vaše psychické zdravie

Na výrobu nového toaletného papiera sa má spotrebovať podstatne menej vody a energie. Z čoho však bude nový toaletný papier vlastne vyrobený? Ťažko uveriť, že práve toto nahradí doteraz známy papier.

Nový toaletný papier

Toaletný papier, ktorý poznáme dnes, má byť nahradený. Španielske médiá informujú, že Európska únia začína presadzovať iný typ toaletného papiera. Na jeho výrobu je potrebné oveľa menej energie a vody.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zapáľte uhlie v pomaranči a vyriešite otravný problém, ktorý má každý v tomto období

Európska únia propaguje toaletný papier vyrobený zo slamy. Slama sa veľmi rýchlo obnovuje a výroba toaletného papiera zo slamy je šetrnejšia k životnému prostrediu. Aké ďalšie zmeny pre nás Európska únia pripravuje?

Aké ďalšie zmeny pre nás pripravuje?

Je možné, že čoskoro úplne zrušíme toaletný papier a nahradíme ho jednoducho vodou a mydlom. EÚ sa chce do roku 2030 stať klimaticky neutrálnou, a to si vyžaduje veľa zmien.

Je možné, že čoskoro už na pultoch obchodov neuvidíme tradičný toaletný papier, pretože ho nahradí papier vyrobený zo slamy.

Podobné články

6 Komentáre

  • Zda sa ze nastal cas zrušiť EU! Nedostatok toaletaku a drahota dostala na kolená aj predchádzajúcu totality, dúfam že to bude aj teraz tak!

    • No lebo tieto problémy sú len v EÚ 🤦🤦sa poobzeraj aj ďalej…

  • ,,,, dúfam,že ľudia dostanú,,,ROZUM,,,a takýchto hlupakov užv nikdy nezvolia do ,,, európskeho parlamentu,,,,,🥱🤔

  • Fakt veríte všetkému?

  • To čo za debila vymislelo

  • Som za zrušenie EÚ a za vystúpenie z NATO , organizácie, ktoré už neplnia to, na čo boli vytvorené a sú zneužívané v neprospech európanov, ktorí sú deň čo deň v neistote a prepadajú sa do chudoby

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *