Heger v príhovore priznáva: Chaos som do krajiny priniesol aj ja, priznávam sa, ale vrátim vám do životov pokoj

eduard heger

Dočasne poverený premiér Eduard Heger, ktorý si už robí kampaň na svoju novú stranu Demokrati má príhovor pre všetkých Slovákov.

Ako tvrdí, musí nám povedať pravdu, pretože za nás berie zodpovednosť „Slovensko je vo vážnej kríze. Je v kríze chaosu.“ začína Heger vo videu, ktoré nahral vo štvrtok večer.

Heger tvrdí, že chaos k nám prinieslo zlé manažovanie pandémie covidu 19 a následne vojna na Ukrajine či inflácia a drahé potraviny.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Čím nahradiť cukor v strave? Tu je päť najzdravších náhrad

Vo videu dočasný premiér Heger hovorí o tom, že chaos do krajiny priniesol Robert Fico, ktorý sa bojí spravodlivého vyšetrovania či extrémisti, ktorí sa boja demokracie.

Heger však priznáva, že chaos do krajiny priniesol „Áno, priznávam. Na chaose mám nepochybne svoj podiel viny aj ja.“ komentuje to tým, že sa pozeral na hádky Matoviča so Sulíkom, ale robil to len preto, aby udržal zhodu vo vládnej koalícii a hrýzol si do jazyka.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  V obchode to obchádzame, ale čistí to naše telo. Čínania to jedia, aby dlho žili

Heger si dnes nevie predstaviť úradnícku vládu. Slovensko chce ako premiér doviesť do predčasných volieb v septembri 2023. Stým aj pôjde za prezidentkou Zuzanou Čaputovou.

2 Replies to “Heger v príhovore priznáva: Chaos som do krajiny priniesol aj ja, priznávam sa, ale vrátim vám do životov pokoj

  1. Odstúpiť, toto je blábol … odstúpiť, každý deň je škodením Slovensku ..vyhorená žiarovka zavadzia …

  2. Tak ten idiot si nevie predstaviť úradnícku vládu. Ja si neviem predstaviť ako sa do vlády mohol dostať taký potkan s IQ húpacieho koníka! A vieš ty hajzel, kedy sa vráti Slovákom do životov pokoj? Keď táto vláda s rezidentkou bude konečne hniť v base. Ešte nikdy v celých dejinách nikto tak nezradil, nezapredal a neuškodil Slovákom a Slovensku ako táto banda. Po týchto 3 rokoch polovica Slovenska, čo nadávala na Fica a spol, ho teraz bude na rukách nosiť. Toľko špiny, podvodov a klamstiev čo tieto opice napáchali za celú dobu tej ich paródie na vládu, to nedokázal Smer za 20 rokov. Gratulujem, šuplikanti! Tak, ako povedal Igorko, potichúčku šúchajte nohami… a čakajte na voľby. Čas sa kráti a voda sa už varí…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *