Kotlebovci odmietli protest s Ficom. Neveria mu a vyčítajú mu jeho podporu NATO

kotlebovci 2023

V Bratislave sa dnes pred Národnou radou koná protest za mier a proti vojne s Ruskom. Strany ako Smer, SNS, Republika či ĽSNS dostali pozvanie. Jedna zo strán však odmietla vystúpiť na tomto proteste.

Sú to práve poslanci od Mariana Kotlebu, ktorí tvrdia, že podporujú všetky aktivity za mier a proti vojne s Ruskom. Na členov vlády dokonca podali trestné oznámenie za poslanie stíhačiek Mig-29 na Ukrajinu.

Kotlebovcom ale vadí stáť na jednom pódiu s politikmi Smeru či SNS. Tvrdia, že hrajú falošnú hru a práve za ich vlád sa nakupovali americké stíhačky, vstúpilo sa do NATO či si Robert Fico podávali ruky s americkými predstaviteľmi.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Ste po káve aj tak unavený? Prestaňte robiť túto chybu hneď ráno

„Priatelia spomeňte si na tých 12 rokov vlády Smeru. Bol to Smer, ktorý sa vo všetkom podriaďoval diktátu Bruselu. Ktorý podriaďoval Slovensko diktátu Bruselu, ktorý tu zavádzal euro, ktorého poslanci v Európskom parlamente opakovane hlasovali za prijímanie imigrantov aj na Slovensko. Spomeňme si na to, ako hlasovali nie len za vstup do zločineckej organizácie NATO, ale ako hlasovali aj za rozšírenie NATO. Spomeňme si na to, ako hlasovali za to, aby slovenskí vojaci išli na hranice s Ruskom, vyslovene provokovať“ hovorí vo videu poslanec ĽSNS Rastislav Schlosár.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Niekedy to ľudia jedli stále, dnes vôbec. Ovocie, ktoré čistí črevá a pomáha chudnúť

Na proteste v Bratislave sa momentálne nachádzajú desiatky až nižšie stovky ľudí. Kotlebovci dnes na tomto proteste nie sú, ale išli podporiť Pochody za mier vo Zvolene a Lučenci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *