Lacný poľský reťazec už povedal, kedy otvorí na Slovensku. Za takto lacno tam nakúpite

biedronka slovensko

Poľský diskontný reťazec Biedronka, ktorý patrí pod portugalskú spoločnosť Jerónimo Martins, ohlásil plány na otvorenie svojich prvých obchodov na Slovensku koncom budúceho roka. O túto informáciu nás informovala finančná riaditeľka firmy Jerónimo Martins, Ana Luisa Virginia, ktorú citovala agentúra Reuters.

Správy o plánoch spoločnosti vstúpiť na slovenský trh sa objavili už v marci, keď šéf Biedronky, Luis Araujo, povedal, že mnohí Slováci už dlhšie chodia do Poľska nakupovať do Biedronky a firma zvažuje svoju expanziu na Slovensko. Okrem Portugalska a Poľska má Jerónimo Martins biznis aj v Kolumbii, kde prevádzkuje obchodnú sieť pod názvom ARA.

Čo sa týka investícií či tržieb na Slovensku, Ana Luisa Virginia uviedla, že je priskoro na zverejňovanie odhadov. „Hovoríme o biznise, pri ktorom začíname od nuly, takže detailnejšie by sme sa vyjadrovať nechceli.“ Nevylúčila ani prípadnú expanziu do Rumunska, čo je trh, o ktorom portugalský reťazec uvažuje už niekoľko rokov. Momentálne však nie je prioritou. „V súčasnosti sa chceme sústrediť na Poľsko a na sieť ARA,“ dodala Ana Luisa Virginia.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Teraz je čas rozmixovať toto ovocie a piť denne. Napraví tlak a začnete chudnúť

Tento týždeň spoločnosť Jerónimo Martins zverejnila výsledky za 3. kvartál tohto roka, ktoré poukázali na medziročný rast čistého zisku o 28 percent. Výsledky do veľkej miery podporil práve výrazný rast tržieb Biedronky.

Aké ceny budú v poľskom reťazci Biedronka?

Po pohľade do aktuálneho letáku Biedronky môžeme konštatovať, že slovenským zákazníkom ponúka naozaj lákavé ceny. Napríklad, kto by odolal kilogramu kuracích pŕs za neuveriteľných 2,24 eura? Samozrejme, existujú podmienky, ako minimálny nákup vo výške 20 eur a obmedzené množstvo na zákazníka, avšak to nemôže znižovať entuziazmus.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Toto sa stane, keď začnete každé ráno piť vodu s citrónom s vašim telom

A to nie je všetko! Zákazníci sa môžu tešiť aj na ďalšie výhodné ponuky, ako kilogram zemiakov za 33 centov alebo obrovské balenie toaletného papiera za 6,49 eura. Rodičia si zas môžu oddýchnuť pri pohľade na zľavy na detské plienky.

Biedronka týmto jasne ukazuje, že jej koncept zameraný na množstevné zľavy prináša výhody pre zákazníkov. Všetky aktuálne ponuky sú prístupné na ich webových stránkach.

One Reply to “Lacný poľský reťazec už povedal, kedy otvorí na Slovensku. Za takto lacno tam nakúpite”

  1. To že v Poľsku sú nejaké ceny, v nijakom prípade nebude znamenať to, že ceny budú aj na Slovensku. Veď zoberme si Lidl. V Nemecku má nejaké ceny a na Slovensku sú vyššie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *