Ľudia si balia nohy do alobalu. Veľmi im to začalo pomáhať

nohy v alobale

Hliníkovú fóliu nájdete takmer v každej domácnosti. Najčastejšie ju používame v kuchyni, ale ukázalo sa, že je užitočná aj pri starostlivosti o telo. Zabaľte si nohy do hliníkovej fólie a efekt vás prekvapí.

Málokto si uvedomuje, že hliníková fólia je užitočná pri starostlivosti o nohy. Akým spôsobom? Pomáha v boji proti bežným problémom. Zistite, ako ho používať. Tento trik používala moja babička a teraz ho používam aj ja.

Zabaľte si boľavé nohy do hliníkovej fólie. Úľavu pocítite už po 30 minútach

Bolesť a opuchy nôh sú bežným ochorením, s ktorým sa musí vysporiadať mnoho z nás. Našťastie existuje osvedčený domáci trik, ktorý pomáha tento problém riešiť. Ako na to? Nuž, stačí, ak si nohy natriete obľúbeným krémom a potom ich zabalíte do hliníkovej fólie.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nastriekajte toto na okná a pavúky doma nebudete mať do konca roka

Na zvýšenie účinku môžete nosiť ponožky. Fóliu si nechajte na nohách aspoň 30 minút a už po niekoľkých minútach sa vám nohy rýchlo zahrejú a budete cítiť teplo a príjemnú úľavu. Hliníková fólia je užitočná aj v zime, keď máme problém so zmrznutými nohami. Je to skvelý tepelný izolant. Okrem toho je dobré naniesť si na nohy hrejivú masť a nosiť hrubé ponožky.

Nezabudnite však, že ak máte často problémy s nohami, je vhodné navštíviť lekára. Odborník zistí príčinu a navrhne vhodnú liečbu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ak sadíte strom, toto musíte dať pod neho, inak vám prestane rásť

Domáce prostriedky proti bolesti nôh. Chladivý kúpeľ prinesie úľavu

Ďalším trikom na boľavé nohy je namočiť ich do vody s olejom. Do misky so studenou vodou pridajte niekoľko kvapiek esenciálneho oleja, napríklad citrusového. Chladná voda nielenže stimuluje krvný obeh, ale tiež zníži opuch a bolesť. Úľavu pri bolestiach nôh môže priniesť aj ich položenie nad hlavu, napr. na operadlo pohovky alebo vankúš. Krv a lymfa uložené v dolných častiach tela začnú opäť cirkulovať a opuch a nepríjemné pocity zmiznú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *