Ľudia začali páliť sviečku a robia rituál, ktorý im má priniesť viac peňazí

candles 2138132 1920

Hotovosť, šetriť, zarábať, podnikať… to sú len niektoré z pojmov, ktoré sa spájajú s bohatstvom. Každý chce žiť v hojnosti a nemať starosti so svojimi financiami. Navrhujeme spôsoby, ako si peniaze prilákať.

Hoci v populárnej pesničke počúvame zvučnú frázu „peniaze nie sú všetko“, mnohí z nás s ňou nesúhlasia. Áno, nie sú najdôležitejšou vecou v živote, ale vždy je lepšie ich mať ako nemať. Nejde o samotné bohatstvo a rozhadzovanie peňazí, ale o pohodlie a nezávislosť, ktorú nám môžu poskytnúť. Priťahovanie peňazí nie je mágia – máme na to účinný a veľmi jednoduchý spôsob.

Ako si prilákať peniaze?

Mnoho ľudí verí, že bohatstvo sa získava tvrdou prácou alebo dobrým podnikateľským nápadom. Je to do istej miery pravda, ale oplatí sa vyskúšať aj neštandardné metódy, ktoré môžu výrazne zvýšiť váš príjem. Nejde o žiadne magické zaklínadlá ani čiernu mágiu, ale najmä o zmenu myšlienkových procesov.

Manifestácia, ktorá spočíva v tom, že si človek v hlave predpokladá, že to, čo chce mať, už má, získava na popularite. Znie to abstraktne, ale funguje to, pretože ľudské podvedomie nerozlišuje medzi minulosťou a budúcnosťou. Preto ak si niekoľkokrát denne zopakujete, že máte peniaze, nakoniec ich skutočne budete mať. Treba dodať, že nesmiete podľahnúť negatívnym myšlienkam, ktoré narušia celú prácu podvedomia.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Vytlačte toto ovocie do vody a pite. Najlepšie hydratujete telo, ktoré bude silné

Čo možno urobiť, aby peniaze prišli samé?

Mágia je v spoločnosti už mnoho storočí vnímaná skôr negatívne. Je to pravdepodobne spôsobené náboženskými dôvodmi, ktoré odsudzujú ľudovú vieru alebo rituály.

Treba si však uvedomiť, že čarodejníctvo – spolu s astrológiou – má značný vplyv na naše životy, ktoré sú náchylné na ich pôsobenie odo dňa nášho narodenia.

Stojí za to využiť ich potenciál na prilákanie peňazí bez väčšej námahy. Tento rituál vám umožní rýchlejšie nájsť hotovosť a príležitosti na získanie peňazí alebo iných cenných vecí. Stačí siahnuť po páre topánok, ktoré majú symboliku putovania a príchodu, a prinesú vám úspech a bohatstvo. Vezmite si svoj obľúbený pár topánok, pero a sviečku a prilákajte k sebe šťastie.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nalejte toto do práčky a zapnite na 90 stupňov. Vodný kameň a špina sa vyplavia

Rituál pre peniaze

Blíži sa fáza prichádzajúceho Mesiaca, ktorá nastane tesne pred splnom 3. júla (túto nedeľu). Vtedy je potrebné zapáliť sviečku a fixkou na podrážku topánok napísať latinské heslo „Ad fortunam“, čo znamená „k bohatstvu“, alebo „Deduc me ad fortunam“, čo znamená „veď ma k bohatstvu“. Vedľa neho môžete nakresliť aj symboly peňazí alebo hojnosti. Sviečku by sme mali nechať úplne dohorieť, aby sa naše želanie naplnilo. Týmto rituálom sa topánky nabijú energiou peňazí, ktorá bude priaznivo pôsobiť na ich majiteľa.

Pozor! Tento článok treba brať s nadhľadom. Ide skôr o rituál, ktorý vás môže psychicky naladiť na pozitívnu vlnu začať zarábať viac peňazí. Stále majte na pamäti, že v otázke financií treba byť opatrní, platiť účty, mať stabilnú prácu a riskovať len s takým množstvom peňazí, ktoré by vás neboleli v peňaženke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *