Mladík v Bánovciach začal brutálne mlátiť ženy aj mužov. Bil ich do tváre v záchvate hnevu

bitka

V obchodnom dome v Bánovciach nad Bebravou došlo k desivému incidentu, pri ktorom utrpeli štyria ľudí vážne zranenia. Útočníkom sa stal 25-ročný muž, ktorý podľa polície napadol dve ženy vo veku 18 a 59 rokov a dvoch mužov vo veku 19 a 53 rokov. Správu o tomto útoku zverejnila polícia Trenčianskeho kraja na svojom účte na sociálnej sieti. Informuje o tom RTVS.

Podľa informácií polície prvým cieľom útočníka bola 59-ročná žena, ktorú napadol v oddelení s textilom. Úderom do pravého ramena ju zasiahol a odsotil od seba. Nasledujúcou obeťou sa stala 18-ročná žena, ktorú rovnako odsotil, keď ju chytil za pravú ruku.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Vyrobte si to doma a natrite tým stromy. Mravce a hmyz vaše stromy nechajú na pokoji

Potom pri samoobslužných pokladniciach zaútočil na 19-ročného muža, ktorému udelil úder päsťou do ľavej časti krku. Nakoniec páchateľ zaútočil aj na 53-ročného muža, ktorému udrel do tváre. Po údere padol napadnutý muž na zem a utrpel zranenie nosa, ktoré si vyžaduje liečbu.

„Počas celého incidentu v obchodnom dome okamžite volali zamestnanci políciu, ktorá potvrdila prijaté informácie o udalosti. Avšak útočník sa pred príchodom hliadky stihol vzdialiť,“ povedal hovorca polície.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ľudia zo štátu navštevujú státisíce Slovákov. Toto vám budú kontrolovať

Neskôr polícia páchateľa vypátrala a dobehla. Muž sa však správal agresívne aj voči policajtom a aktívne sa bránil. Silové prostriedky boli použité na jeho zneškodnenie a následne bol zatknutý. „Po zadržaní bola s mužom vykonaná alkoholová skúška, ktorej výsledok dosiahol hodnotu 1,46 promile.

Páchateľ počas celého trestného konania neposkytol polícii žiadne vysvetlenie motivácie svojho konania,“ dodala polícia.

Útočníka polícia obvinila zo výtržníctva a podala návrh na jeho väzobné stíhanie. O tom, či bude muž stíhaný vo väzbe, rozhodne súd.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *