Naď: Rusi platia Slovákov, ktorí protestujú proti posielaniu zbraní na Ukrajinu, je to ako za Hitlera

nad

Dočasný minister obrany Jaroslav Naď, ktorého na post dostal Igor Matovič a jeho OĽANO je známy svojou jasnou podporou Ukrajiny a prezidentka Zelenského.

Naď je presvedčený, že v dnešnej dobe existujú Rusmi platení kolaboranti na Slovensku, ktorí protestujú proti posielaniu zbraní na Ukrajinu. Prirovnáva to k časom za Adolfa Hitlera, ktorý mal vraj tiež takýchto zaplatených ľudí v USA či Británii.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Po praní nechať práčku otvorenú či zatvorenú? Dávajte si veľký pozor na toto

„VTEDY HITLER, TERAZ PUTIN! TEN ISTÝ PRÍBEH, TEN ISTÝ VRAH… Časy sa vrátili! Počas 2. svetovej vojny platili Hitlerove tajné služby kolaborantov, ktorí najmä v Británii a v USA protestovali proti dodávke zbraní európskym spojencom vrátane Ruska, aby bol porazený nacizmus a Hitler.

Teraz ruské tajné služby platia kolaborantov po Európe, vrátane SR, aby protestovali proti dodávke zbraní Ukrajine proti agresorom z Ruska na čele s Putinom.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Jedzte tieto potraviny každý deň a budete mať sokolí zrak. Rýchlo uvidíte rozdiel

História sa opakuje. Hitlerovi to nepomohlo vtedy a Putinovi to nepomôže teraz.“ napísal Naď na sociálnej sieti.

One Reply to “Naď: Rusi platia Slovákov, ktorí protestujú proti posielaniu zbraní na Ukrajinu, je to ako za Hitlera”

  1. len kto platí Naďa – aby to nebola krajina čo je prepatá holubicami mieru ale so zakrvavenými pazúrmi krvou nevinných obetí… zdá sa, že trafená hus gagoce najviac a v prípade dezolátnej opice je to presne to isté

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *