Nemec prezradil trik na stále čistý záchod. Občas tam dá toto

Untitled 1 1

Čistenie toalety nie je veľmi príjemná úloha, a to najmä vtedy, keď nevidíme výsledky svojej tvrdej práce. Ste unavení z dlhého a únavného procesu drhnutia? Zistite, čo na čistenie toalety s domácimi prostriedkami, píše genialne

Nie ste sami, nikto nie je fanúšikom tejto povinnosti! Odteraz však môže byť všetko oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Je to skvelá alternatíva, najmä keď nečakane zistíte, že fľaša vášho obľúbeného čistiaceho prostriedku na toaletu je prázdna. Pozrite si, čím čistiť toaletu, aby bola svieža a voňavá nonstop.

Čistenie toalety nemusí byť zdĺhavá práca

Keď uvidíte výsledky, uvidíte, že je to celkom prekvapivé, ale geniálne riešenie! Prací prášok je čistiaci prostriedok, ktorý vašu toaletu dokonale vyčistí vďaka povrchovo aktívnym látkam, ktoré obsahuje a ktoré okamžite rozpúšťajú nečistoty a usadeniny. Ani vodný kameň nemá šancu prežiť, pretože pracie prostriedky sú bohaté na zmäkčovadlá vody. Ako ich však použiť na čistenie toalety?

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zalievajte rastliny týmto zázračným hnojivom. Vyrastú trikrát väčšie

Ako vyčistiť toaletu pomocou pracieho prostriedku?

Tu je návod krok za krokom, ako vyčistiť toaletu pomocou domáceho čistiaceho prostriedku na toaletu:

  • Začnite spláchnutím toalety, aby prášok alebo tekutina lepšie priľnuli k jej vnútorným stenám.
  • Na misu naneste približne pol šálky (jednu odmerku) pracieho prostriedku (prášku alebo tekutého) – najlepšie takého, ktorý je určený na biele textílie. Posypte alebo vylejte ho na steny.
  • Zatvorte toaletu a počkajte 15 – 20 minút. Počas tejto doby začne prací prostriedok pôsobiť a dôkladne vyčistí toaletu. Antibakteriálne bielidlo obsiahnuté v bieliacom prostriedku na bielu bielizeň zvýši účinok.
  • Po uplynutí tohto času toaletu dôkladne vydrhnite. Urobte to dôkladne a starostlivo – nevynechajte žiadne štrbiny ani zákutia.
  • Spláchnite toaletu a tešte sa z jej čistoty! Misa sa bude lesknúť a navyše bude nádherne voňať!
TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ako často by ste mali chodiť na veľkú? Mali by ste spozornieť, ak sa deje toto

Existujú aj ďalšie domáce spôsoby čistenia toalety

Túto metódu môžete striedať s čistiacimi prostriedkami z obchodu alebo s ďalším domácim trikom na čistú toaletu: nalejte do toalety celú fľašu Coca-Coly a uvidíte, že to stálo za to. Je to metóda, ktorá vás možno prekvapí, ale určite sa vám vryje do pamäti, pretože výsledky sú naozaj úžasné!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *