Nemka ukázala, ako ľahko umýva okná. Pridajte len toto vo vody a susedia vám budú závidieť

cistenie okien

Umývanie okien je pre mnohých ľudí najhoršou údržbárskou činnosťou. Často sa stáva, že keď sa do toho pustíme, trvá to dlho, je to vyčerpávajúce a efekt nie je veľmi uspokojivý. Sú síce čisté, ale tie šmuhy…(zdroj: gazeta)

V obchodoch si môžete kúpiť desiatky prípravkov na čistenie okien. Vďaka nim sa naše okná lesknú. Najlepšie je, že ich stačí utrieť handričkou len raz. Niektoré z nich majú ďalšie vlastnosti, iné krásne voňajú a ďalšie majú nezvyčajnú formu, ktorá má uľahčiť čistenie. V skutočnosti mnohé z týchto špecifík fungujú na podobnom princípe a príliš sa od seba nelíšia.

Bezplatný spôsob, ako na lesklé okná

Ak nevidíte rozdiel, možno sa vám oplatí na ne vôbec nemíňať peniaze. Namiesto toho môžete použiť niečo, čo už máte doma. Na čistenie okien je ideálny výrobok, ktorý je v podstate v každej kuchyni. Môžete teda uvažovať o tom, že naše okná sa budú lesknúť zadarmo.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  EÚ ide Slovákom zakázať niečo, na čo sme boli celé roky zvyknutí a denne to používali

Aby sa tak stalo, nalejte do fľaše s rozprašovačom alebo do misky dva diely vody a jeden diel obyčajného octu. Túto zmes treba výdatne naniesť na znečistené okná a odstrániť stierkou. Predtým sa oplatí dať pod okno handru alebo starý uterák. Zvyšnú tekutinu potom zotrite mäkkou handričkou. Výborne tu poslúžia aj noviny, hoci v dobe informačných webových stránok a televízie by si to vyžadovalo špeciálnu cestu do obchodu. Nebojte sa, že by zápach octu pretrvával – v skutočnosti sa rýchlo vyparí. Vaše okná však budú za taký krátky čas dokonale čisté, že susedia budú puknúť závisťou.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nastriekajte na okná a muchy neprídu. Má to každý doma a nevie o tom

A čo tieto noviny…

Pozrite sa, aké jednoduché je čistiť okná týmto spôsobom. Používateľka @realkarencontent sa o svoju skúsenosť podelila na TikToku. Video sa páčilo viac ako 275 000 ľuďom. Niektorí z nich sa nevedeli ubrániť smiechu. Jeden z komentujúcich uviedol: „Viem, že to nie je pravda:

Najťažšie na tomto triku bude nájsť noviny.

Musím uznať, že Karenino umývanie okien naozaj vyzerá ako z reklamy. Takže určite stojí za to vyskúšať octovú metódu. Možno sme si práve odpočítali namáhavú prácu na niekoľko nasledujúcich rokov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *